Trwa ładowanie...

45-latek z Trzcinicy wysyłał erotyczne sms-y do 9-letniej dziewczynki

Policja z Kępna (woj. wielkopolskie) zatrzymała mężczyznę, który wysyłał 9-latce sms-y o erotycznej treści i prosił ją o przesyłanie mu swoich nagich zdjęć.

Share
45-latek z Trzcinicy wysyłał erotyczne sms-y do 9-letniej dziewczynki
Źródło: KPP w Kępnie
d2bb8bi

W połowie września do Komendy Powiatowej Policji w Kępnie zgłosiła się matka 9-latki. Jak wyjaśniała, jej córka od kilkunastu dni otrzymuje sms-y o erotycznej treści, których nadawcą ma być nastoletni chłopak.

Początkowo wiadomości były czysto koleżeńskie, szybko jednak znajomość zaczęła nabierać erotycznego podtekstu. Nadawca zaczął m.in. prosić dziewczynkę o przesyłanie mu swoich intymnych zdjęć.

d2bb8bi

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie i 1 października zatrzymała nadawcę sms-ów. Okazało się jednak, że nie jest to nastolatek, ale 45-letni mieszkaniec gminy Trzcinica.

- Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Kryminalni wraz z Prokuraturą Rejonową w Kępnie przedstawili mu zarzuty dotyczące proponowania małoletniej za pomocą systemu sieci telekomunikacyjnej różnych czynności o podtekście seksualnym. Zabezpieczono także telefony pokrzywdzonej oraz 45-latka – wyjaśnia Anna Lubojańska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

Aresztowanemu mężczyźnie grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d2bb8bi

Podziel się opinią

Share
d2bb8bi
d2bb8bi
Więcej tematów