Trwa ładowanie...
d2d1yj0

30 lat temu zaginął 5-letni Lubos Bednar. Policja prosi wszystkich o udostępnianie

Ponad 30 lat temu, na Słowacji zaginął 5-letni chłopiec. Na prośbę słowackich służb, polska policja opublikowała tę informację w mediach społecznościowych, z prośbą o jej dalsze udostępnienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
5-letni Lubos Bednar.
5-letni Lubos Bednar. (Policja)
d2d1yj0

27 sierpnia 1988 roku, ok. godz. 12:00 mały Lubos bawił się wraz ze starszym bratem przed swoim blokiem. Po chwili mama zawołała chłopców na obiad. Do domu wróciło tylko starsze dziecko. Młodsze miało oznajmić bratu, że musi pójść na chwilę za budynek, przed którym się bawili.

Wówczas ojciec dziecka wyszedł na zewnątrz. Niestety chłopca już nie było przed domem.

Na początku szukał go na własną rękę w najbliższej okolicy. Później pomogli mu sąsiedzi. Niestety bezskutecznie. Zawiadomiono więc ówczesne słowackie Służby Bezpieczeństwa Publicznego. Zaczęto prowadzić poszukiwania na szeroką skalę, ale bez rezultatów.

d2d1yj0

Cechy szczególne chłopca w dniu zaginięcia: słabo widoczna blizna na podbródku (ok. 0,5 cm długości), elipsoidalne znamię w okolicy lewej łopatki (długości ok. 3 cm).

Mimo, iż sprawa została zamknięta w 2008 roku, to z uwagi na siłę mediów społecznościowych, słowacka policja prosi wszystkich czytelników niniejszego komunikatu o udostępnienie tej informacji we wszystkich możliwych miejscach.

Oryginalna informacja na stronach internetowych policji słowackiej: www.policiasr.sk/bednar

d2d1yj0

Ewentualne informacje mogące stanowić wskazówkę, co do losów Lubosa Bednara można również przesyłać na adres poczty elektronicznej Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP: cpozkgp@policja.gov.pl

Źródło: policja.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2d1yj0

Podziel się opinią

Share

d2d1yj0

d2d1yj0
Więcej tematów