Trwa ładowanie...

27. finał WOŚP: dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 27

27. finał WOŚP: 13 stycznia 2019 roku Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy gra po raz dwudziesty siódmy. Sprawdź, ile udało się zebrać

27. finał WOŚP: dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 27Źródło: Facebook.com
d2elzet
d2elzet

27 finał WOŚP - dziś Wielka Orkiestrwa Świątecznej Pomocy gra po raz dwudziesty siódmy

Dziś 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie przebiega pod hasłem „Pomaganie jest dziecinnie proste”. Celem zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla szpitali dziecięcych. Wiadomo, że dzięki pozyskanym środkom do szpitali mają trafić urządzenia takie jak aparaty do diagnostyki RTG. Ultrasonografy i echokardiografy, rezonanse magnetyczne oraz tomografy komputerowej. Według informacji udzielonych przez organizatorów wydarzenia sprzęt trafi do placówek z oddziałami II i III stopnia referencyjności. To właśnie w tych miejsca dokonuje się specjalistycznych diagnoz i udziela medycznej pomocy poważnie chorym dzieciom.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – gdzie oglądać 27. finał WOŚP?

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest ważnym wydarzeniem nie tylko na skalę polską, ale też światową. Dziś, w niedzielę 13 stycznia 2019 roku pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zgromadzone są tłumy. W stolicy kilku dni budowało się finałowe miasteczko, w którym czekają liczne atrakcje takie jak koncerty czy diabelski młyn od Play. Transmisje finałowe można zobaczyć na kanałach TVN, TTV, TVN24 oraz na w internecie na kanale KręciołaTV w serwisie YouTube. Na scenie zagrają między innymi: Margaret, BOKKA, Dr Misio oraz Nocny Kochanek. 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest ważnym wydarzeniem nie tylko na skalę polską, ale też światową. Dziś, w niedzielę 13 stycznia 2019 roku pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zgromadzone są tłumy. W stolicy kilku dni budowało się finałowe miasteczko, w którym czekają liczne atrakcje takie jak koncerty czy diabelski młyn od Play. Transmisje finałowe można zobaczyć na kanałach TVN, TTV, TVN24 oraz na w internecie na kanale KręciołaTV w serwisie YouTube. Na scenie zagrają między innymi: Margaret, BOKKA, Dr Misio oraz Nocny Kochanek. W ciągu 26 finałów Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na wsparcie polskiej medycyny przekazała sumę ponad 951 mln złotych.

Do tej pory pieniądze zbierano dla:
• Kardiochirurgii dziecięcej
• Ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach
• Ratowania życie niemowląt i dzieci młodszych
• Ratowanie życia dzieci z chorobami nerek
• Ratowanie życia dzieci z wadami wrodzonymi
• Nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii
• Dzieci z chorobami onkologicznymi
• Godnej opieki medycznej seniorów

Na chwilę obecną (godz. 17:30) podczas 27. Finału WOŚP udało się już zebrać 37376433 złotych

d2elzet
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2elzet
Więcej tematów