Trwa ładowanie...
niemowlę

20-latka uprowadziła niemowlę. Kobieta twierdzi, że ojciec chciał je porzucić

Uprowadzenie miało miejsce na terenie jednego z przedszkoli w dzielnicy Obołoń w Kijowie. Ojciec dwumiesięcznego dziecka zostawił je w wózku i poszedł odebrać starszą córkę. Wrócił po kilku minutach, ale dziecka już nie było. Policji udało się zatrzymać kobietę, która je zabrała. 20-latce grozi do 12 lat więzienia.

Share
20-latka uprowadziła niemowlę. Kobieta twierdzi, że ojciec chciał je porzucić
Źródło: Fotolia
d2e8v3g

Mężczyzna natychmiast wezwał policję, gdy zorientował się, że nie ma jego dziecka. Funkcjonariusze sprawdzili nagrania z monitoringu w centrach handlowych, aptekach, stacjach benzynowych i na przystankach komunikacji miejskiej.

Po kilkunastu godzinach udało się namierzyć sprawczynię uprowadzenia. 20-latka zeznała, że zobaczyła mężczyznę z niemowlęciem, który narzekał, że chce je oddać do sierocińca i dlatego zabrała dziecko. Kobieta przyznała się, że wcześniej zmarła jej miesięczna córka, ale nie chciała zatrzymywać porwanej dla siebie. "Zamierzałam poinformować policję, że ojciec chce jej zostawić" - zeznała. Niemowlę wróciło do rodziców. Za uprowadzenie dziecka kobiecie grozi do 12 lat więzienia.

źródło: tvn24.pl

d2e8v3g

Podziel się opinią

Share
d2e8v3g
d2e8v3g
Więcej tematów