Trwa ładowanie...
d6608s9

12-latek brutalnie pobity własną hulajnogą za to, że... jest rudy

• 12-letni Toby Gates został pobity przez kolegów, którzy kopali go, skakali po nim i wymierzali ciosy jego własną hulajnogą
• O zajściu rodzice Toby'ego dowiedzieli się z filmu umieszczonego w mediach społecznościowych
• Rodzice chłopca twierdzą, że jest prześladowany ze względu na... kolor swoich włosów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
12-latek brutalnie pobity własną hulajnogą za to, że... jest rudy
(Facebook)
d6608s9

Toby Gates, 12-latek z angielskiego Yeovil został brutalnie pobity przez grupę rówieśników. Jego rodzice o zajściu dowiedzieli się dopiero z filmu umieszczonego na Facebooku, który miał ponad 350 tys. widzów. Na wideo widać, jak chłopiec jest kopany i bity własną hulajnogą. Małoletni bandyci przewracają Toby'ego, po czym skaczą po nim.

Zbulwersowany ojciec chłopca udostępnił wideo, na którym widać też, jak jeden ze sprawców zbliża się, by zrobić zdjęcie twarzy swojej ofiary przy pomocy smartphona. Ojciec chłopca, Simon McManus jest zdruzgotany. Tym bardziej, że sam zignorował pierwsze symptomy, gdy jego syn płakał w pokoju. Na ciele syna nie było widocznych śladów pobicia.

d6608s9

Dopiero po obejrzeniu nagrania, pan McManus postanowił działać i zgłosił sprawę lokalnej policji. Jak wyznaje siostra Toby'ego, jej brat przechodzi trudny okres. Chłopiec bardzo przeżył śmierć matki i macochy, które nastąpiły w ciągu ostatnich 10 miesięcy. Rodzina Toby'ego przyznaje, że powodem ataku mógł być... rudy kolor włosów chłopca. Z tego powodu ma on być prześladowany od pierwszego dnia w szkole.

d6608s9

Podziel się opinią

Share
d6608s9
d6608s9
Więcej tematów