Trwa ładowanie...
d1iwou2

10 maja można zrobić zakupy w Biedronce, chociaż to nie jest niedziela handlowa. Zobacz, jak to możliwe

Dzięki wprowadzonej przez Biedronkę aplikacji Glovo, klienci będą mogli zrobić zakupy z dostawą do domu. Nawet w niedzielę, która nie jest handlowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
10 maja można zrobić zakupy w Biedronce, chociaż to nie jest niedziela handlowa. Zobacz, jak to możliwe
(Getty Images)
d1iwou2

Biedronka wykorzystała aplikację Glovo. W sklepach sieci handlowej, w niektórych miastach w Polsce, można zrobić zakupy już w niedzielę 10 maja, która przecież wcale nie jest handlowa. I to bez wychodzenia z domu.

Biedronka. W których sklepach można zrobić zakupy poprzez aplikację Glovo?

Z aplikacji Glovo klienci Biedronki mogą korzystać na trenie 16 polskich miast: Warszawa, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Płock, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn i Lublin. Usługa obejmuje łącznie 200 sklepów.

d1iwou2

Zakupy w niedzielę. I to nie tylko handlową

Zakupy w Biedronce, z użyciem aplikacji Glovo, będzie można zrobić bez wychodzenia z domu. "Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu” – przekazał cytowany przez wirtualnemedia.pl Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Współpraca Biedronki z Glovo rozpoczęła się około miesiąc temu. Systematycznie powiększa się liczb produktów, które można kupić z wykorzystaniem aplikacji. W tym momencie oferta dotyczy około 1500 najczęściej kupowanych produktów spożywczych i kosmetycznych. Ceny produktów są takie same, jak podczas zakupów wykonywanych w sposób tradycyjny. Decydując się na zakupy z użyciem aplikacji Glovo, korzystamy też z tych samym promocji, jakie Biedronka oferuje dla klientów w sklepie stacjonarnym.

d1iwou2

Podziel się opinią

Share

d1iwou2

d1iwou2
Więcej tematów