Trwa ładowanie...
d1iqnnx
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Zwłoki chłopca znaleziono w podwoziu samolotu wojskowego USA

Ciało chłopca odkryto w komorze podwozia amerykańskiego samolotu wojskowego, po wylądowaniu maszyny w bazie lotniczej USA w niemieckim Ramstein. Jak poinformował we wtorek rzecznik Pentagonu John Kirby, samolot przyleciał z Afryki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwłoki chłopca znaleziono w podwoziu samolotu wojskowego USA
(PAP/EPA, Fot: Dave Hunt)
d1iqnnx

Pentagon wszczął śledztwo, które ma wyjaśnić, jak chłopcu, prawdopodobnie Afrykańczykowi, udało się ukryć w podwoziu samolotu.

Kirby nie chciał powiedzieć, z jakiego kraju amerykańska maszyna przyleciała, wskazał jedynie na słabe standardy bezpieczeństwa na lotniskach w Afryce. Według telewizji CNN, samolot miał międzylądowania w Senegalu, Mali, Czadzie, Tunezji i we Włoszech.

Chłopiec prawdopodobnie chciał dostać się do któregoś z bogatych krajów zachodnich, ale podczas podróży w komorze podwozia zmarł na skutek wychłodzenia organizmu.

d1iqnnx

Podziel się opinią

Share

d1iqnnx

d1iqnnx
Więcej tematów