Trwa ładowanie...
d33gikd

Zuchwała kradzież w Bytowie. Skradziono bankomat wraz z 200 tys. złotych

Zuchwała kradzież w Bytowie (woj. pomorskie). Ostatniej nocy złodzieje wykręcili z podłoża bankomat. Załadowali 300-kilogramowe urządzenie do samochodu i odjechali. Obecnie szuka ich policja. Według ustaleń śledczych w urządzeniu mogło być nawet 200 tys. złotych.
Share
Zuchwała kradzież w Bytowie. Skradziono bankomat wraz z 200 tys. złotych
Źródło: WP.PL
d33gikd

Do kradzieży doszło w nocy na parkingu przed jednym z supermarketów przy ul. 1 Maja w Bytowie. Pracownicy firmy ochroniarskiej, którzy przyjechali na miejsce zdarzenia, ujrzeli jedynie wystające z podłoża śruby mocujące.

Złodzieje najprawdopodobniej odkręcili zabezpieczenia i przenieśli maszynę w całości do pojazdu. Aby przenieść 300-kilogramowe urządzenie, w skoku musiało brać udział kilka osób.
<BR. Nieoficjalnie mówi się, że łupem szajki padło nawet 200 tys. złotych.

- Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od firmy ochroniarskiej. Natychmiast na miejsce wysłany został patrol policji. Zabezpieczono ślady zdarzenia. Poinformowaliśmy sąsiednie komendy. Obecnie trwa intensywne dochodzenie - powiedział Wirtualnej Polsce Michał Gawroński, oficer prasowy KP Policji w Bytowie.

Policjanci nie podają więcej szczegółów, zasłaniając się dobrem śledztwa.

To nie pierwsze tego tupu zdarzenia na Pomorzu. W ciągu ostatniego roku doszło do trzech podobnych kradzieży bankomatów. Za każdym razem złodzieje działali w taki sam sposób – zabierali bankomat w całości.

d33gikd

Podziel się opinią

Share
d33gikd
d33gikd
Więcej tematów