Trwa ładowanie...

Zostawili psy same w domu. To, co zrobiły mogło skończyć się tragicznie

Nagranie udostępnione przez Departament Straży Pożarnej Southwick powinno być przestrogą dla każdego, kto zostawia czworonogi w kuchni. To, co zrobiły dwa golden retrivery mogło doprowadzić do pożaru całego domu i śmierci zamkniętych w nim zwierząt.

Zostawili psy same w domu. To, co zrobiły mogło skończyć się tragicznieŹródło: Facebook.com
dzygujb
dzygujb

Do niecodziennego zdarzenia doszło w domu jednorodzinnym w USA w stanie Massachusetts. Dwa psy wykorzystały nieobecność właścicieli, by ściągnąć z kuchennego blatu talerz naleśników. Jeden ze zwierzaków wspiął się na piecyk i chwycił naleśnika. W czasie "kradzieży" włączył łapą kuchenkę gazową. Niedługo później pojawiły się płomienie.

Na nagraniu widać, jak pomieszczenie ogarnia coraz gęstszy dym. Zdezorientowane zwierzaki kładą się na kanapie. W pewnym momencie zaczynają niespokojnie krążyć widać, że są bardzo zdenerwowane.

Na szczęście właściciele mieli zamontowany alarm, którego aktywacja była jednoznacznym sygnałem dla służb ratunkowych o konieczności podjęcia interwencji. Strażakom udało się ugasić pożar, zanim zaczął się rozprzestrzeniać.

Film pojawił się w sieci, jako ostrzeżenie dla wszystkich, którzy mają zwierzęta lub małe dzieci.

"Pomyślcie o osłonach ochronnych na włączniki i pamiętajcie, by nie zostawiać żadnych przymiotów na kuchence." napisali.

dzygujb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzygujb
Więcej tematów