Trwa ładowanie...
d31d79b

Zofia Romaszewska broni Andrzeja Dudę: "nie jest ciamajdą"

- Prezes PiS musi zmienić swój stosunek do prezydenta - twierdzi doradzająca Andrzejowi Dudzie Zofia Romaszewska. W jej ocenie głowa państwa nie może być traktowana jak "dziecko, którego największym osiągnięciem jest piękna jazda na nartach".
Share
Zofia Romaszewska uważa, że politycy PiS powinni traktować Andrzeja Dudę poważniej
Zofia Romaszewska uważa, że politycy PiS powinni traktować Andrzeja Dudę poważniejŹródło: PAP, Fot: Rafał Guz
d31d79b

- Politycy powinni się interesować tym, jakie jest zdanie prezydenta. On nie jest lalką, której coś można podsuwać do podpisania, ale bardzo sprawnym, kompetentnym, posiadającym już sporą wiedzę politykiem - stwierdziła w rozmowie z "Wprost" Zofia Romaszewska.

Była opozycjonistka obecnie jest etatowym doradcą Andrzeja Dudy. W jej ocenie prezydent nie jest traktowany tak, jak być powinien. - Wcale nie jest ciamajdą. Jest osobą ułożoną i niezwykle grzeczną. Swoje zdanie ma i chce mieć jak największy wpływ na to, co się dzieje w Polsce. Sądzę, że to osiągnie - dodała.

Zdaniem Romaszewskiej zwłaszcza niektórzy politycy powinni zmienić swoje nastawienie do głowy państwa. - Prezes PiS musi zmienić swój stosunek do prezydenta. Bardzo bym mu radziła jako starsza koleżanka. On na to naprawdę zasługuje - stwierdziła.

d31d79b

Weto Andrzeja Dudy. Komentarz Jacka Ozdoby

Zofia Romaszewska o wecie Andrzeja Dudy. "Tak być nie może"

Romaszewska dodała, że Dudy nie można traktować "jak dziecko, którego największym osiągnięciem jest piękna jazda na nartach". I podkreśliła, że weto prezydenta ws. ustawy o działach administracji rządowej było "słuszne".

- Tak być nie może, że ktoś ustawę dopycha kolanem. Tak nie wolno funkcjonować w demokracji. Musi być współpraca - podkreśliła.

Źródło: "Wprost"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31d79b

Podziel się opinią

Share
d31d79b
d31d79b
Więcej tematów