Trwa ładowanie...

Zobacz, co nas czeka na Verva Street Racing 2014

**Już tylko kilka tygodni pozostało do Verva Street Racing - Dakar na Narodowym. 20 września publiczność na Stadionie Narodowym obejrzy emocjonujące wyścigi terenowe podczas trzygodzinnego show, a także ponad 300 wyjątkowych maszyn podczas Pit Party! Oprócz tego na żywo zagra legendarny zespół muzyczny Jamiroquai. Do sprzedaży trafiły właśnie dodatkowe bilety na miejsca w dolnych sektorach oraz w górnej części stadionu, w cenie już od 49 zł.**

Share
Zobacz, co nas czeka na Verva Street Racing 2014
Źródło: Verva Street Racing
d27zqu0

Verva Street Racing - Dakar na Narodowym to jedyne wydarzenie, podczas którego zobaczymy czołowych kierowców rajdowych z Polski i ze świata w mistrzowskiej rywalizacji. Zespół polski (m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski, Jarosław Hampel) stawi czoła gościom z różnych części globu (m.in. Marcus Grönholm, Marc Coma, Bryan Bouffier) w sześciu kategoriach. Po raz pierwszy formuła motoryzacyjna imprezy zostanie połączona z ekscytującym występem muzycznym. Na żywo zagra Jamiroquai, który wystąpi w przerwach pomiędzy kolejnymi rundami zmagań na torze.

- Wszystko odbędzie się w specjalnie przygotowanej, pustynnej scenerii. Do budowy toru, która potrwa 4 dni, zostanie zużytych 4000 m3 gliny i prawie 2000 m3 piasku. W scenografii na płycie Stadionu Narodowego zostaną wykorzystane palmy, usypane hopy i kickery, a wśród przeszkód znajdzie się także... oczko wodne - mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN Orlen.

Nie zabraknie również toru żużlowego oraz sceny o wymiarach 25 x 13 m, na której występować będzie Jamiroquai. Do sprzedaży zostały wprowadzone ostatnie bilety na dolne sektory oraz górną część trybun. Show będzie można zobaczyć już za 49 zł. Verva Street Racing - Dakar na Narodowym to, oprócz pokazów, rajdowej rywalizacji i części muzycznej, prawdziwy festiwal motoryzacji, którego program jest wypełniony do ostatniej sekundy.

Harmonogram i opis atrakcji VERVA Street Racing

14:00 - 18:00 Pit Party na promenadzie Stadionu Narodowego

Otwarty park maszyn z kilkunastoma strefami tematycznymi, w których znajdzie się ponad 300 unikalnych modeli, m.in. Strefa Salonowa (samochody luksusowe), Supercars, American Dream, Legendy Motoryzacji, Samochody Filmowe, Samochody Wyścigowe, Strefa Aerografów i Strefa Motocykli. Podczas Pit Party odbędzie się także emocjonujący pokaz driftu. Tylko dla posiadaczy limitowanego biletu z wejściówką (bilety na Pit Party są jeszcze w sprzedaży).

d27zqu0

19:00 - 20:00 Pre Show na płycie Stadionu Narodowego

Pierwsze motoryzacyjne pokazy odbędą się na arenie już w czasie napełniania trybun! Ci, którzy jako pierwsi zasiądą na swoich miejscach, będą mieli okazję zobaczyć jedyne w swoim rodzaju show, a w nim:
- pełen emocji pościg policyjnych radiowozów,
- pokaz amerykańskich lowriderów w towarzystwie grupy cheerleaderek,
- pokaz zespołu kaskaderskiego Paula Swifta z Wielkiej Brytanii,
- wyścig legendarnych samochodów rajdowych,
- supercross z udziałem najlepszych motocyklistów,
- wyścig brytyjskich sportowych kosiarek w wykonaniu mistrzów dyscypliny,
- rajd dakarowych (!) maluchów,
- pokaz BMX w wykonaniu rewelacyjnych braci Godziek.

#

20:00 – 22:00 VERVA Street Racing (główne show)

O tej porze największą areną sportową w kraju zawładnie całkowicie Bitwa Mistrzów – czyli rajdowy pojedynek Polska vs. Reszta Świata w wykonaniu najlepszych zawodników w sześciu kategoriach:
- samochody rajdowe w specyfikacji dakarowej,
- samochody rajdowe WRC,
- motocykle rajdowe,
- quady,
- ciężarówki,
- buggy.

W głównym show zobaczymy również - po raz pierwszy na Stadionie Narodowym - wyścig żużlowy, a rywalizacjom towarzyszyć będą sety muzyczne Jamiroquai oraz emocjonujące pokazy, w tym m.in.:
- freestylowe akrobacje motocykli, buggy i skok w dal Fiata 500,
- ogniste show Fuel Girls,
- prezentacja mocy na jet quadzie,
- skok skuterem śnieżnym,
- freestyle na wyczynowych quadach,
- wyścigi Cross Cartów, w których wystartuje m.in. syn kapitana Reszty Świata Nicolas Grönholm,
- przejazdy gigantycznych monster trucków,
- show zwieńczy Destruction Race.

Ceny biletów - sektory G: normalny 49 zł, ulgowy 34 zł,
- sektory C: normalny 69 zł, ulgowy 48 zł,
- sektory D: normalny 109 zł, ulgowy 76 zł.

Sprzedaż biletów na Verva Street Racing - Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl.

d27zqu0

Podziel się opinią

Share
d27zqu0
d27zqu0
Więcej tematów