Trwa ładowanie...

Znów wpadka na twitterze kancelarii prezydenta. Pomylili flagi dwóch państw

Do wpisu informującym o spotkaniu Andrzeja Dudy z Emmanuelem Macronem pracownicy kancelarii dodali... brytyjską flagę. Internauci naśmiewają się z kolejnego potknięcia "ludzi prezydenta".
Share
Znów wpadka na twitterze kancelarii prezydenta. Pomylili flagi dwóch państw
Źródło: PAP/EPA
d4a5ipm

Nieszczęsny wpis na twitterze kancelarii prezydenta zniknął po kilku godzinach. Został też usunięty z oficjalnej strony prezydenta, gdzie można go było wcześniej zobaczyć.

Screen twitta o spotkaniu z prezydentem Francji WP.PL
Screen twitta o spotkaniu z prezydentem FrancjiŹródło: WP.PL

W internecie trudno jest jednak usunąć coś wystarczająco szybko. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wpadkę zauważy, zrobi screena. Użytkownicy twittera szeroko komentowali kolejne, nieudane działania kancelarii w social mediach. Pojawiły się wpisy wyśmiewające sytuację. Jeden z użytkowników nie przebierał w słowach i napisał w odniesieniu do wpisu: "zastrzelcie mnie".

Część osób wytykała, że we wpisie jest także problem z poprawną pisownią. Jednak to zła flaga była największym "przewinieniem" pracowników kancelarii.

Prezydentowi udało się ostatecznie umówić na spotkanie z Macronem przy okazji szczytu NATO.

d4a5ipm

https://twitter.com/prezydentpl/status/863085156629975040

To nie pierwsza taka wpadka. Swego czasu prezydent Andrzej Duda zasłynał nocnym tweetowaniem z nastolatkami oraz użytkownikami o nietypowych nazwach jak "ruchadło leśne" czy "dzika foczka". Wpadki zaliczyła też jego kancelaria publikując chociażby wpis, w którym pojawiła się informacja, jakoby Duda popierał "wolę odebrania lotnisku imienia Lecha Wałęsy". Z wpisu tłumaczyła się potem odpowiedzialna za twittera kancelarii Magdalena Żuraw i oficjalnie przepraszała za pomyłkę.

d4a5ipm

Podziel się opinią

Share
d4a5ipm
d4a5ipm
Więcej tematów