Trwa ładowanie...
d2wuop7

Znany seksuolog molestował swoje pacjentki?

Profesor Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu Lechosław Gapik jest wybitnym psychologiem i ekspertem z zakresu psychoterapii zaburzeń seksualnych. Autorzy programu TVN "UWAGA!" dotarli do pacjentek profesora Gapika, które twierdzą, że podczas wizyt były molestowane.

Share
d2wuop7

Profesor Gapik jest w Polsce niekwestionowanym autorytetem od hipnoterapii. Napisał na ten temat wiele książek. Od kilkudziesięciu lat przyjmuje pacjentów. Dziennikarze programu "Uwaga!" dotarli do kilku kobiet, które leczyły się u profesora Gapika. Ich opowieści są szokujące.

Jedna z kobiet opowiedziała o przebiegu wizyty u profesora. - Zahipnotyzował mnie. Zaczął od dotykania mojej twarzy, później dotykał moich ust. Wkładał mi palec do buzi. Mówił, że jestem wyzwolona, że jestem piękna. Zaczął mnie dotykać również w miejscach intymnych. I mimo że już bardzo mi się to nie podobało, nie potrafiłam się obudzić. Jakbym była naćpana totalnie, tak się czułam - tłumaczyła.

Jak wyglądały inne wizyty u profesora Gapika? Ile kobiet leczył w podobny sposób? I jak na odkrycie dziennikarzy TVN zareaguje środowisko polskich seksuologów? Dziennikarze TVN będą próbowali znaleźć odpowiedź na te i wiele innych pytań związanych z kontrowersyjnymi "metodami leczenia" seksuologa.

d2wuop7

Podziel się opinią

Share
d2wuop7
d2wuop7
Więcej tematów