Trwa ładowanie...
d42gli3

Znaleziono połowę ciała w damskich kozakach

Makabryczne znalezisko w Wodzisławiu Śląskim (woj. śląskie). Pracownicy miejscy, którzy porządkowali teren przy rzece natrafili na ludzkie szczątki. Policja podała, że była to dolna część korpusu ludzkiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policja
Policja (East News, Fot: Marek Lasyk)
d42gli3

O sprawie pierwszy napisał portal nowiny.pl.

W środę w Wodzisławiu Śląskim około godz. 11 pracownicy miejscy oczyszczający tereny przy rzece Leśnica trafili na szczątki ludzkie. Natychmiast zawiadomili policję.

- Skierowany na miejsce patrol potwierdził, że w rejonie ulicy Kolejowej znajdują się szczątki ludzkie w postaci dolnej części korpusu - powiedziała Marta Pydych z policji w Wodzisławiu.

d42gli3

Portal Nowiny.pl podaje nieoficjalnie, że szczątki były w stanie daleko posuniętego rozkładu. Prawdopodobnie było to ciało kobiety, gdyż na nogach znajdowały się damskie kozaki.

Na miejsce wezwano dodatkowe służby, które przeszukiwały okoliczne tereny w poszukiwaniu pozostałej części ciała. Nic jednak nie znaleziono. Poszukiwania będą kontynuowane.

Szczątki zostaną przekazane do badań genetycznych i badania tkanek. Śledczy chcą ustalić, czy ciało należało do którejś z zaginionych osób. Damskie kozaki mogą wskazywać, że ofiara zaginęła w porze zimowej. Przed rokiem w Wodzisławiu zniknęła kobieta, której nie udało się odnaleźć. Policja póki co nie łączy tych spraw. Czeka na wyniki badań szczątków.

Portal pisze, że w kilkaset metrów od miejsca znalezienia ciała przebiega linia kolejowa. Niewykluczone, że mogła to być ofiara wypadku kolejowego, nie wiadomo jednak, jak ciało znalazło się tak daleko od torów.

Źródło: nowiny.pl, TVN24

d42gli3

Podziel się opinią

Share
d42gli3
d42gli3
Więcej tematów