Trwa ładowanie...

Znachor z Nowego Sącza wciąż na wolności. Sąd czeka na jego historię choroby

Marek H. oskarżony o doprowadzenie do nieumyślnego spowodowania śmierci zostaje na wolności. Sąd w Nowym Sączu czeka na historię choroby znachora z krakowskiego szpitala.
Share
Znachor z Nowego Sącza wciąż na wolności. Sąd czeka na jego historię choroby
Źródło: WP.PL
d23e3qs

Sąd Okręgowy w Nowym Sączu odroczył posiedzenie w sprawie Marka H., znachora, który ma być odpowiedzialny za śmierć półrocznej Madzi z Brzeznej.

- Sąd zdecydował się przełożyć posiedzenie, ponieważ czeka na potwierdzenie informacji na temat zabiegu kardiochirurgicznego Marka H. ze szpitala w Krakowie - poinformowało Wirtualną Polskę biuro prasowe sądu okręgowego w Krakowie.

Do tego czasu znachor będzie na wolności, a termin kolejnego posiedzenia wyznaczono na 16 stycznia 2015 r.

d23e3qs

Marek H., zwany Bożym Człowiekiem, jest podejrzewany o sprawstwo kierownicze, które miało doprowadzić do nieumyślnego spowodowania śmierci półrocznej Madzi z Brzeznej. Rodzice dziewczynki mieli słuchać jego zaleceń i sugestii, przez co zagłodzili swoje dziecko.

Śledczy zarzucają sądeckiemu znachorowi także to, że świadczył usługi medyczne bez wymaganych uprawnień w latach 2005-2014 w celu uzyskania korzyści majątkowej.

W trakcie posiedzenia, przed sądem zebrała się grupa zwolenników Marka H., wykrzykująca słowa poparcia dla działań znachora.

d23e3qs

Podziel się opinią

Share
d23e3qs
d23e3qs
Więcej tematów