Trwa ładowanie...

Zmiana czasu 2020. W którą stronę przestawiamy zegarki?

Zmiana czasu 2020. Jak co roku jesienią przestawiamy zegarki z czasu letniego na zimowy. Wiosną z kolei odwrotnie - z zimowego na letni. W którą stronę tym razem będziemy przestawiać wskazówki zegara? Cofniemy je, czy przesuniemy do przodu?
Share
Zmiana czasu 2020
Zmiana czasu 2020Źródło: Pixabay
d13oiwn

Zmiana czasu 2020. Tym razem śpimy godzinę dłużej czy krócej?

Wraz z nastaniem jesieni coraz częściej wiele osób zastanawia się, kiedy będzie zmiana czasu z letniego na zimowy. Kiedy nastąpi zmiana czasu 2020? W którą stroną przestawiamy zegarki? Czy śpimy godzinę dłużej, czy może krócej?

Zmiana czasu 2020. Kiedy przestawić zegarki?

Choć kolejna zmiana czasu wypada końcem października, czyli dopiero za około miesiąc, już teraz wiele osób wyszukuje w internecie informacji, kiedy dokładnie przestawiamy zegarki.

d13oiwn

Co roku zmieniamy czas na zimowy w ostatni weekend października. Nie inaczej będzie i tym razem. Wskazówki zegara przestawimy w nocy z 24 na 25 października, dokładnie z godziny 3:00 na 2:00.

Zmiana czasu 2020. Tym razem zyskujemy godzinę. Nie wszyscy się ucieszą

Przestawiając zegarki na czas zimowy, cofamy wskazówki, przez co tym samym zyskujemy godzinę. Dla jednych to dobra wiadomość, ponieważ w nocy z 24 na 25 października będą spać godzinę dłużej. Z kolei w nieco innej sytuacji są osoby, które akurat wtedy będą pracować na nocną zmianę, ponieważ czeka ich dodatkowa godzina w pracy. Oczywiście pracodawca będzie musiał im za nią zapłacić.

Rekonstrukcja rządu. Bogdan Zdrojewski o przyspieszonych wyborach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d13oiwn

Podziel się opinią

Share
d13oiwn
d13oiwn
Więcej tematów