Trwa ładowanie...
d4k7vof

Złodziej ukradł medyczną dokumentację chorego dziecka

Niezwykle przykre zdarzenie miało miejsce w Opolu. Z samochodu mamy niepełnosprawnego dziecka złodziej ukradł torbę z laptopem. Znajdował się tam laptop oraz dysk zewnętrzny, na którym znajdowały się bardzo cenne informacje dotyczące dokumentacji medycznej chorego 8-letniego Franka. To rzecz bezcenna zarówno dla rodziny, jak i lekarzy, dlatego matka apeluje do złodziei o zwrot.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złodziej ukradł medyczną dokumentację chorego dziecka
(Facebook.com)
d4k7vof

Ktoś zabrał z samochodu Agnieszki Kossakowskiej z Opola nie tylko torbę z laptopem, ale przy okazi również nagrania pokazujące rozwój niepełnosprawnego dziecka - informuje fakt24.pl. - Złodzieju, laptopa sobie zostaw, ale odeślij nam ten dysk - apeluje kobieta.

8-letni Franek Kossakowski urodził się jako wcześniak. Jego stan od począku był ciężki. Otrzymał zaledwie trzy punkty w 10 stopniowej skali Apgar, używanej przez lekarzy w celu określenia stanu noworodka po porodzie. Chłopiec niedosłyszy, cierpi na niedoczynność tarczycy i autyzm dziecięcy.

Mimo to wysiłki lekarzy oraz rodziców, a także regularna terapia sprawiły, że Franek robi napawdę zaskakujące postępy, które zostały udokumentowane i przechowywane były przez matkę na dysku zewnętrznym, który ukradł złodziej we wtorek 11 kwietnia w Opolu. Pani Agnieszka zaznacza, że laptop i dysk nie mają dla niej znaczenia, więc apeluje do złodzieja wyłącznie o oddanie tak cennych dla niej nagrań 8-letniego syna.

d4k7vof

- Jest tam m.in. 8 lat życia Franka - wszystkie nagrania, zdjęcia, ogromnie ważne ze względów medycznych i terapeutycznych (takie tylko dla oczu specjalistów), archiwum elektroniczne dokumentacji. Są to też materiały ogromnie ważne dla naszej rodziny - mówi mama chłopca w fakt24.pl. - Llaptopa sobie zostaw, ale bardzo proszę - odeślij nam ten dysk - apeluje.

Dokumentację medyczną można oddać do sklepu Lidl przy ul. Krapkowickiej 12c, na Politechnice Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76 lub na I Komisariacie Policji przy ul. Cmentarnej 1.

d4k7vof

Podziel się opinią

Share
d4k7vof
d4k7vof
Więcej tematów