Trwa ładowanie...
dkd6t1e

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Zabiła i ugotowała partnera

Zjednoczone Emiraty Arabskie – Marokanka zabiła swojego wieloletniego partnera, po czym ugotowała jego ciało i podała robotnikom z Pakistanu. Na ślad zbrodni udało się wpaść dzięki nietypowemu znalezisku w blenderze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zjednoczone Emiraty Arabskie - śmierć mężczyzny udało się wykryć dzięki znalezisku w blenderze.
Zjednoczone Emiraty Arabskie - śmierć mężczyzny udało się wykryć dzięki znalezisku w blenderze. (iStock.com)
dkd6t1e

Zjednoczone Emiraty Arabskie – wyrafinowana zemsta

Zjednoczone Emiraty Arabskie są zszokowane tragedią, którą odkryli przez przypadek. Dwoje obywateli Maroka przez wiele lat prowadziło wspólne życie. Tę sielankę zniszczył mężczyzna. Kiedy przyznał swojej obecnej partnerce, że chce ją opuścić i rozpocząć życie z inną kobietą, ta nie wytrzymała. Zabiła partnera, po czym poćwiartowała jego ciało, ugotowała i podała pracownikom z Pakistanu w postaci potrawy z warzywami i ryżem.

Zjednoczone Emiraty Arabskie – przekreślił 7 lat związku

Do zatrzymania morderczyni i wykrycia zbrodni jakiej dokonała doszło w nietypowy sposób. Do rodziny Marokańczyków przyjechał brat ofiary. Mężczyzna był zaniepokojony zaginięciem członka rodziny. Nie spodziewał się jednak, że dokona tak makabrycznego odkrycia. Ostatni ślad po bracie, którym był ząb, odnalazł w blenderze. O odkryciu niezwłocznie powiadomił policję. Badania DNA potwierdziły, że ząb należy do zaginionego. W odpowiedzi na znalezisko zatrzymana została Marokanka, która jest główną podejrzaną w sprawie morderstwa. Kobieta przyznała, że zabiła partnera, ponieważ wpadła w szał na wieść, że po siedmiu latach związku postanowił ją zostawić dla innej kobiety.

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich toczy się śledztwo, którego celem jest ustalenie prawdy na temat tego morderstwa. Po zakończeniu postępowania sprawczyni stanie przed sądem.

dkd6t1e

Podziel się opinią

Share

dkd6t1e

dkd6t1e
Więcej tematów