Trwa ładowanie...

Zima zaatakowała Holandię. Przez śnieżycę rowerami

Niderlandy są pod śniegiem. Zdjęcia umieszczane w mediach społecznościowych robią wrażenie – Holendrzy są zasypani od stóp do głów, dosłownie. W wielu rejonach naszego kraju też sypnęło.

Share
Zima zaatakowała Holandię. Przez śnieżycę roweramiŹródło: Instagram.com
d4n6vp2

Mieszkańcy Holandii walczą z białym puchem, na razie zdają się przegrywać. Po zdjęciach widać jednak, że radzą sobie jak mogą. Na swój sposób, rowerami przez śnieżną zamieć, opatuleni w grube kurtki, szaliki i czapki. Ledwo widać ich twarz.

Tymczasem w południowej Polsce szaleje halny. Najmocniej w nocy wiało oczywiście w Tatrach, bo nawet do 170 - 180 km/h. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał tam ostrzeżenia najwyższego, trzeciego stopnia. Poza niedającym spokoju wiatrem, pada śnieg. Opady przeszły przez 5 województw: lubuskie, dolnośląskie, pomorskie, mazowieckie i pomorskie.

Jeśli mieszkacie w tych rejonach, pokażcie nam jak wygląda sytuacja za oknem - napiszcie do naszej redakcji oraz wyślijcie zdjęcia i filmiki na adres dziejesie@wp.pl.

Przesyłając zdjęcie lub filmik na adres dziejesie@wp.pl potwierdzasz, że jesteś jego autorem i zgadzasz się na jego wykorzystanie na portalu Wirtualna Polska, naszych profilach na Facebooku i Instagramie oraz w Telewizji WP, jak również, że wszystkie osoby utrwalone w tych materiałach wyraziły zgodę na takie wykorzystanie.

d4n6vp2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n6vp2
Więcej tematów