Trwa ładowanie...
d2sxpgt

Zdjęcie Krzysztofa Rutkowskiego na profilu Pawła Kukiza. Hit internetu

"Dobranoc" - napisał Paweł Kukiz na swoim facebookowym profilu. Niewinny post polubiły i udostępniły tysiące internautów. Wszystko za sprawą zdjęcia, które polityk dołączył do komentarza. To mem z byłym detektywem Krzysztofem Rutkowskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paweł Kukiz w mediach społecznościowych zamieszcza nie tylko polityczne wpisy
Paweł Kukiz w mediach społecznościowych zamieszcza nie tylko polityczne wpisy (East News, Fot: Iwanczuk/REPORTER)
d2sxpgt

Pawłowi Kukizowi poczucia humoru nie można odmówić. Jednym postem zrobił furorę w sieci. A właściwie nie on, a Krzysztof Rutkowski z nietypową choinką.

Polityk Kukiz'15 opublikował grafikę przedstawiającą słynnego byłego detektywa z świątecznym drzewkiem. Co w tym zdjęciu jest takiego, że użytkownicy Facebooka oszaleli na jego punkcie?

Udekorowane drzewko na memie z napisem "Choinka u Rutkowskiego" jest pozbawione górnej części, przez co nie przypomina tradycyjnej choinki, zwężającej się do góry. Nie można nie zauwazyć, że łudząco przypomina fryzurę Rutkowskiego

Reakcje internautów

Podobieństwo nie umknęło uwadze internautów. Post cieszy się ogromną popularnością. Widać to zarówno w licznie polubień, udostępnień, jak i komentarzy.

d2sxpgt

Zobacz też: Rutkowski i jego kwadratowa fryzura "szturmują" TVP...

"Dobre", "hahaha" - piszą użytkownicy Facebooka.

Nie wszyscy mają jednak podobne poczucie humoru. "Kukiz jak gówniarz... i to jest polityk" - napisał jeden z internautów.

Źródło: Facebook/WP

d2sxpgt

Podziel się opinią

Share

d2sxpgt

d2sxpgt
Więcej tematów