Trwa ładowanie...

Zbigniew Stonoga jedzie przed Pałac Prezydencki. "Andrzej Duda oszukał mnie"

Zbigniew Stonoga poinformował, że dziś o godzinie 12 pojawi się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. "Andrzej Duda oszukał w sprawie mojego ułaskawienia. Powinniśmy mu podziękować. Sprawdzę ilu z was jest ze mną." - pisze Stonoga na swoim profilu na Facebooku. W wydarzeniu, które utworzył udział zapowiedziało prawie 2 tysiące osób.

Share
Zbigniew Stonoga jedzie przed Pałac Prezydencki. "Andrzej Duda oszukał mnie"
Źródło: PAP, fot: Paweł Supernak
d1wqq4l

"Zarzucam prezydentowi Andrzejowi Dudzie to, że oszukał mnie przekazując za pośrednictwem Adama Kwiatkowskiego używającego numeru telefonu 603068781 prośbę o poparcie w wyborach prezydenckich dzwoniąc na mój numer dwukrotnie 535288000 i obiecując, że w przypadku wygranej w ciągu 5 dni rozpozna moją prośbę o ułaskawienie w trybie prezydenckim (nie mylić z obietnicą ułaskawienia)." - czytamy w opisie wydarzenia.

Dziś o godzinie 12 spotykamy się przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w celu podziękowania Panu Prezydentowi Andrzejowi Dudzie za obłudę w sprawie mego uniewinnienia.

d1wqq4l

Niedotrzymana obietnica otoczenia Andrzeja Dudy?

Otoczenie prezydenta Andrzeja Dudy zapewniało, że polityk rozważy wniosek Stonogi, jeżeli taki trafi do kancelarii prezydenta. - Teraz pan prezydent nie zajmuje się takimi sprawami jak ułaskawienia, ale zacznie będzie to robił po zaprzysiężeniu. Jeżeli wtedy pan Stonoga wystąpi do Andrzeja Dudy z prośbą o ułaskawienie, pan prezydent na pewno ją rozważy - mówiła WP osoba z najbliższego otoczenia Andrzeja Dudy jeszcze przed zaprzysiężeniem.

31 sierpnia do godz. 10:00 ma się stawić w zakładzie karnym na warszawskiej Białołęce. Sąd Rejonowy dla Warszawy-Pragi informuje, że w razie niestawienia się, Stonoga zostanie doprowadzony przez policję pod przymusem.

Skazując biznesmena na rok więzienia za oszustwo warszawski sąd pokrzyżował mu plany. Przez prawomocny wyrok Stonoga nie może kandydować w najbliższych wyborach do Sejmu. W czasie głosowania ma już siedzieć za kratami.

Zobacz również: Zbigniew Stonoga o zatrzymaniu

d1wqq4l

Podziel się opinią

Share
d1wqq4l
d1wqq4l
Więcej tematów