Trwa ładowanie...
dg7n0st
dg7n0st

Zawalił się pustostan w Warszawie

Strażacy zakończyli przeszukiwanie gruzów kamienicy, która zawaliła się w Warszawie na Pradze. W gruzowisku nie było nikogo - podaje RMF FM.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dg7n0st

Przy ulicy Kawęczyńskiej runęła część czteropiętrowego pustostanu. Okoliczni mieszkańcy mówili, że w takich miejscach często pojawiali się bezdomni. Ratownicy z psami dwukrotnie przeszukali gruzowisko. - Psy nie dały żadnych sygnałów, aby ktoś był pod gruzem. Sprawdziliśmy teren też kamerami wziernikowymi. Nikogo nie znaleźliśmy. Nasza akcja została zakończona - poinformował kpt. Artur Laudy z warszawskiej straży pożarnej.

Powolne trzaski, a potem huk i tumany kurzu - tak świadkowie opisują moment, w którym kamienica się zawaliła. - To był taki huk, jakby walił się dom. To było słychać. To tak trzeszczało, łupało, cegły leciały, nie było nic widać, bo był gęsty kurz. Jak się ten kurz rozwiał, to zobaczyłyśmy, że nie ma pół domu - mówiła reporterowi RMF FM jedna z kobiet, która widziała, jak kamienica runęła.

Na miejscu jest teraz kilka zastępów straży pożarnej oraz inspektor nadzoru budowlanego, który ma ustalić przyczyny zawalenia się kamienicy.

dg7n0st

Podziel się opinią

Share
dg7n0st
dg7n0st
Więcej tematów