Trwa ładowanie...
d3sccsf

Zatrzymano gang sutenerów

Sąd Rejonowy w Łodzi aresztował siedem osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie przestępczej, zajmującej się sutenerstwem i wymuszeniami rozbójniczymi - poinformowała w sobotę prokuratura Apelacyjna w Łodzi.

d3sccsf
d3sccsf

Według policji, grupa której szefem był karany już za sutenerstwo 42-letni Maciej K. pseud. Książę, kontrolowała rynek prostytucji w regionie łódzkim.

W związku z tą sprawą sąd aresztował też 31-letniego Tomasza K. funkcjonariusza Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu, któremu zarzuca się żądanie i przyjęcie korzyści majątkowej oraz korzyści osobistej - powiedziała rzeczniczka prokuratury Apelacyjnej w Łodzi Jolanta Badziak.

Grupę rozbili policjanci z łódzkiego wydziału Centralnego Biura Śledczego. Do aresztu trafili także: 50-letni Grzegorz W. pseud. Sum, 40-letni Krzysztof A. pseud. Mrówa, 31-letni Maciej B. pseud. Budzik, 27-letni Dariusz S. i jego o rok starszy brat Krzysztof oraz 18-letnia Magdalena D. Wszyscy, oprócz kobiety i policjanta, byli wcześniej karani.

Prokurator Badziak dodała, że śledztwo ma charakter rozwojowy i nie są wykluczone kolejne zatrzymania w tej sprawie. (aka)

d3sccsf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sccsf
Więcej tematów