Trwa ładowanie...
d1192y6

Zaszła w ciążę na wakacjach. Przez internet poszukuje ojca dziecka

- Chcę tylko jeszcze raz go zobaczyć. Jeśli powie nie, to zrozumiem - mówi francuska turystka, która przez internet szuka ojca swojego dziecka. Dziewczyna zaszła w nieplanowaną ciążę z Australijczykiem, jednak zgubiła jego numer telefonu i nie wie, jak ma znaleźć ojca swojego dziecka - informuje Daily Mail.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(Facebook)
d1192y6

26-letnia Natalie Amyot przez kilka miesięcy zwiedzała Australię. W ostatnią noc przed powrotem do domu, na plaży w australijskim mieście Mooloolaba, poznała sympatycznego, młodego mężczyznę. Atrakcyjna brunetka spędziła z nim noc. Niestety po powrocie do Paryża, po 6 tygodniach odkryła, że ta przygoda okazała się brzemienna w skutki. Owocem wakacyjnego romansu będzie bowiem dziecko.

Dziewczyna postanowiła znaleźć mężczyznę za wszelką cenę. Niestety podobno numer telefonu do mężczyzny, z którym zaszła w ciąże, zgubiła wraz z telefonem. Wróciła więc do Australii, na plażę, gdzie się poznali i nagrała wideo, które następnie wstawiła na Facebooka i YouTube'a.

Młoda Francuzka twierdzi, że dla niej jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Jej wzruszający filmik stał się internetowym przebojem i obiegł niemalże cały świat. Nagranie Natalie pojawiło się nawet w australijskich wiadomościach. Setki zapalonych pomocników wraziły swoje obawy i zaoferowały wsparcie i pomoc w szukaniu mężczyzny. Niestety wśród licznych komentarzy wielu powątpiewa, czy ta historia jest prawdziwa.

d1192y6

Podziel się opinią

Share

d1192y6

d1192y6
Więcej tematów