Trwa ładowanie...

Zamknęli psa w upał bez wody na balkonie. Zdesperowane zwierzę wyskoczyło

• Zdesperowany pies skoczył z balkonu z trzeciego piętra
• Pies był więziony na balkonie bez wody, gdy na zewnątrz panował upał

Zamknęli psa w upał bez wody na balkonie. Zdesperowane zwierzę wyskoczyłoŹródło: youtube, fot: https://www.youtube.com/watch?v=jdEAhNK_e5M
d1jag65
d1jag65

Zdarzenie miało miejsce w Barcelonie, gdzie w miniony weekend panowały intensywne upały. Po wielu godzinach spędzonych na gorącym balkonie bez wody, pies zdecydował się na desperacki ruch. Próbował wyskoczyć z trzeciego piętra. W trakcie skoku zaklinował się między balustradą.

Piski zwierzęcia usłyszeli sąsiedzi, którzy wezwali straż pożarną. Strażacy przybyli na miejsce zdarzenia, ale nie zdążyli nawet rozłożyć drabiny, gdy pies zdecydował się na skok. Całe zdarzenie zostało sfilmowane przez jednego ze strażaków.

Na szczęście sąsiedzi wcześniej przygotowali się do skoku zwierzęcia i na ziemi ułożyli koce, które miały asekurować psa przed niebezpiecznym upadkiem. To ocaliło życie zdesperowanego zwierzaka.

Pies został natychmiast zabrany na obserwację do weterynarza. Na szczęście nic mu już nie zagraża.

d1jag65

Lokalna policja umieściła film ze zdarzenia na Facebooku. Spotkał się on z ogromnym oburzeniem internautów. Właściciele psa zostali zidentyfikowani i doprowadzeni na przesłuchanie. Odpowiedzą za znęcanie się nad zwierzęciem.

d1jag65
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1jag65
Więcej tematów