Trwa ładowanie...
d2oeyh4
d2oeyh4

Żakowski: nie ma powodu, żeby premier nie wyjechała pół godziny wcześniej z domu

- Trzeba ograniczyć przywileje władzy i korzystanie przez władzę z tych przywilejów. Nie ma powodu, żeby pani premier wyjeżdżała za późno i musiała jechać za szybko, ryzykując życiem – stwierdził w #dzieńdobryWP publicysta Jacek Żakowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2oeyh4

W opinii Żakowskiego przywileje i ochrona, jakimi dysponuje władza, stają się źródłem zagrożeń. – To jest niedobre i widać, że to, co powinno sprzyjać stabilnemu funkcjonowaniu państwa, mu szkodzi – ocenił. Zdaniem komentatora WP nic nie stało na przeszkodzie, żeby premier wyjechała „pół godziny wcześniej z domu”.

- Być może jak pani premier udaje się do Oświęcimia, to powinna polecieć helikopterem – stwierdził w #dzieńdobryWP Żakowski i, nawiązując do wycofania się Polski z zakupu francuskich Caracali, dodał, że „jeszcze jakieś helikoptery w Polsce latają”.

Zdaniem publicysty nie ma również powodu, żeby rząd tak często korzystał ze swoich przywilejów. – Często widzimy w Warszawie, jak kolumny blokują miasto, stwarzając realne zagrożenie – powiedział Żakowski i odniósł się do własnych doświadczeń, z których wynika, że są to przejazdy jedynie „na światłach”, bez ostrzeżeń dźwiękowych.

d2oeyh4

Podziel się opinią

Share

d2oeyh4

d2oeyh4
Więcej tematów