Trwa ładowanie...
d1slr1m

"Zakaz pedałowania" w parku Praskim

"Zakaz pedałowania" lub "Nienawidzę pierd... nierobów". Koszulki z takimi napisami można kupić codziennie w parku Praskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Zakaz pedałowania" w parku Praskim
(WawaLove.pl)
d1slr1m

Stoisko z koszulkami, na których są wulgarne lub homofobiczne napisy, stoi przy samym wejściu do Ogrodu Zoologicznego, na terenie parku. Codziennie przebywają tam tysiące dzieci. Napisy są spore, widoczne z daleka. Zapytaliśmy obsługującego stoisko, czy nie widzi problemu w tym, że odwiedzający ZOO lub bawiące się w parku dzieci oglądają takie treści. - Dajcie spokój, przecież to wesołe - powiedział sprzedawca WawaLove.pl. - "Zakaz pedałowania" jest pana zdaniem wesoły?" - pytamy. - To satyra - odpowiedział nam handlarz. - Poza tym każdy nienawidzi pedałów - dodał.

Za wynajem stoisk z handlem obwoźnym odpowiada delegatura Biura Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Dzielnicy. Wydaną przez nich zgodę opiniuje także, odpowiedzialny za park Zarząd Oczyszczania Miasta. Jednak ZOM sprawdza tylko, czy dane stoisko nie zagraża parkowej zieleni. Iwona Fryczyńska, rzeczniczka Zarządu powiedziała WawaLove.pl, że w tym roku ich urząd nie wydawał żadnej opinii w podobnej sprawie. W Urzędzie Dzielnicy usłyszeliśmy zaś, że "stoisko stoi zapewne nielegalnie" oraz że sprawami nielegalnego handlu zajmuje się straż miejska. Urzędniczka Rzeczywiście przyznała, że nie sprawdza się takich stoisk pod kątem treści. - Obiecujemy przyglądać się podobnym przypadkom - powiedziała WawLove.pl Beata Bielińska-Jacewicz, rzeczniczka prasowa dzielnicy.

d1slr1m

Podziel się opinią

Share
d1slr1m
d1slr1m
Więcej tematów