Trwa ładowanie...
dwmiji4

Zaginięcie Madeleine McCann. Policja ponownie wkroczyła na działkę głównego podejrzanego

Niemiecka policja przeszukuje ponownie działkę Christiana B., głównego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann. Czy natrafiono na nowy trop? Czego dokładnie szukają w tym miejscu?
Share
Czy jest nowy trop w sprawie zaginięcia Madeleine McCann?
Czy jest nowy trop w sprawie zaginięcia Madeleine McCann?Źródło: EPA, FRIEDEMANN VOGEL
dwmiji4

Policja nadal bada sprawę Madeleine McCann

Wznowiono przeszukiwanie działki w Hanowerze, należącej do głównego podejrzanego, Christiana B. Policjanci sprawdzają teren za pomocą wykrywaczy metali i radarów. Sprawę Madeleine McCann prowadzi niemiecka policja i prokuratura.

Nowy trop w sprawie zaginięcia Madeleine McCann?

Niemiecka policja wznowiła przeszukiwanie działki Christiana B. w pobliżu Hanoweru. Jak podało news.sky.com, prowadzący dochodzenie w sprawie zaginięcia Madeleine McCann funkcjonariusze sprawdzają działkę należącą do głównego podejrzanego za pomocą wykrywaczy metalu i sprzętu radarowego do penetracji ziemi. Używają też grabi i łopat, a do pomocy mają psy tropiące.

dwmiji4

Działka należąca do Christiana B., głównego podejrzanego w sprawie zaginięcia Madeleine McCann, nie była użytkowana przez ostatnie 2 lata. Taką informację przekazał policji mężczyzna, który ma działkę obok.

Policja trafiła na trop w sprawie zaginięcia Madeleine McCann?

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann od lat pozostaje niewyjaśniona. Czy niemieccy policjanci i prokuratorzy, którzy prowadzą śledztwo, natrafili na coś konkretnego? Czego szukają na działce głównego podejrzanego? Na razie nie wiadomo.

Mazowsze z dwiema stolicami? Radosław Fogiel: Mamy różne rozwiązania

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dwmiji4

Podziel się opinią

Share
dwmiji4
dwmiji4
Więcej tematów