Trwa ładowanie...
policja

Zaginięcie 5-latki w Krotoszynie. Chciała kupić mamie sukienkę

5-letnia dziewczynka zaginęła podczas rodzinnego spaceru po krotoszyńskim osiedlu Fabryczna (woj. wielkopolskie). Na szczęście po chwili poszukiwań dziecko wróciło do domu.

Share
Zaginięcie 5-latki w Krotoszynie. Chciała kupić mamie sukienkę
Źródło: Policja, fot: Policja.pl
d46e2j4

Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu w poniedziałek o godz. 20:20. - Początkowo rodzice próbowali odnaleźć dziecko na własną rękę. Byli przerażeni - powiedział polsatnews.pl Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

W związku z tym rozpoczęto przeszukiwanie osiedla. - Do poszukiwań przyłączyło się wielu mieszkańców osiedla, a także nasi funkcjonariusze - dodał Piotr Szczepaniak.

Samotnie spacerującą dziewczynkę w wieku przedszkolnym zauważyła jedna z pracownic Galerii Krotoszyńskiej. 5-latka podała kobiecie adres zamieszkania. Gdy pracownica odprowadzała ją do domu, napotkała patrol policji. Funkcjonariusze przejęli dziecko i odwieźli do domu.

Policjanci ustalili również przyczynę zaginięcia przedszkolaka. Okazało się, że dziecko pobiegło do znajdującej obok osiedla Galerii Krotoszyńskiej. Dziewczynka chciała zrobić swojej mamie niespodziankę i kupić jej sukienkę.

źródło: Polsat News

d46e2j4

Podziel się opinią

Share
d46e2j4
d46e2j4
Więcej tematów