Trwa ładowanie...
d2h6d48

Zaginięcie 5-latki w Krotoszynie. Chciała kupić mamie sukienkę

5-letnia dziewczynka zaginęła podczas rodzinnego spaceru po krotoszyńskim osiedlu Fabryczna (woj. wielkopolskie). Na szczęście po chwili poszukiwań dziecko wróciło do domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
policja, cieszyn, radiowóz
policja, cieszyn, radiowóz (Policja, Fot: Policja.pl)
d2h6d48

Policja otrzymała zgłoszenie o zaginięciu w poniedziałek o godz. 20:20. - Początkowo rodzice próbowali odnaleźć dziecko na własną rękę. Byli przerażeni - powiedział polsatnews.pl Piotr Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

W związku z tym rozpoczęto przeszukiwanie osiedla. - Do poszukiwań przyłączyło się wielu mieszkańców osiedla, a także nasi funkcjonariusze - dodał Piotr Szczepaniak.

Samotnie spacerującą dziewczynkę w wieku przedszkolnym zauważyła jedna z pracownic Galerii Krotoszyńskiej. 5-latka podała kobiecie adres zamieszkania. Gdy pracownica odprowadzała ją do domu, napotkała patrol policji. Funkcjonariusze przejęli dziecko i odwieźli do domu.

Policjanci ustalili również przyczynę zaginięcia przedszkolaka. Okazało się, że dziecko pobiegło do znajdującej obok osiedla Galerii Krotoszyńskiej. Dziewczynka chciała zrobić swojej mamie niespodziankę i kupić jej sukienkę.

źródło: Polsat News

d2h6d48

Podziel się opinią

Share
d2h6d48
d2h6d48
Więcej tematów