Zaginęły dwie nastolatki z Sosnowca. Policja prosi o pomoc

16-letnia Amelia Kuban i 17-letnia Dagmara ostatni raz były widziane 5 i 6 stycznia. Od tego czasu nie ma z nimi kontaktu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amelia i Dagmara zaginęły na początku stycznia
Amelia i Dagmara zaginęły na początku stycznia (Policja)
WP

Amelia ma długie brązowe włosy, 160 centymetry wzrostu i pociągłą twarz. 5 stycznia opuściła Związek Opiekuńczo-Wychowawczy w Sosnowcu i od tego dnia nie ma z nią żadnego kontaktu. Według informacji wychowawców placówki, ostatnio nastolatka sprawiała problemy i często uciekała. Dotychczas zawsze wracała do ośrodka.

Policja
Podziel się

Drugą zaginioną jest Dagmara Ma 162 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę oraz długie, czarne włosy. Z domu zniknęła w Trzech Króli. Ubrana była w czarny płaszcz i czarne getry, a także niebieskie buty sportowe. 17-latka ma również kolczyk nad ustami. Jak podaje policja, 17-latka już wcześniej opuszczała dom bez informowania kogokolwiek. Dagmara również sprawiała problemy wychowawcze.

WP
Policja
Podziel się

Widziałeś je? Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych nastolatkach o kontakt z policją w Sosnowcu pod numerem 32 296 13 15, 32 296 13 07 lub osobiście na komisariacie.

Polub WP Wiadomości
WP
WP