Trwa ładowanie...

Zaginął Mirosław Ilczuk z Błaszek. Trwają jego poszukiwania w Kaliszu i okolicy

29-letni Mirosław Ilczuk zaginął 30 sierpnia. Od tego dnia nie wiadomo, co się z nim dzieje.
Share
Zaginął Mirosław Ilczuk z Błaszek. Trwają jego poszukiwania w Kaliszu i okolicy
Źródło: KMP w Kaliszu
d1xlq0h

Zaginiony to mieszkaniec Błaszek w województwie łódzkim. Od kilku miesięcy przebywał jednak i pracował na terenie powiatu kaliskiego. 29-letni Mirosław Ilczuk zaginął 30 sierpnia. Tego dnia w godzinach wieczornych wyszedł z domu w Kaliszu i od tamtej pory nie wiadomo, co się z nim dzieje. Mężczyzna nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: około 180 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, krótkie włosy koloru blond. Mężczyzna w dniu zaginięcia mógł mieć ze sobą plecak koloru grafitowego z czerwonymi wstawkami. Zaginiony lubił długie spacery doliną rzeki Prosny od Starego Miasta w kierunki os. Piwonice.

- Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Kaliszu przy ul. Jasna 1-3 albo z najbliższą jednostką policji – apeluje Witold Woźniak z zespołu prasowego kaliskiej policji.

Kontaktować się z Komendą Miejską Policji w Kaliszu także drogą telefoniczną, dzwoniąc pod numer 62 76 55 193 lub pod całodobowe numery alarmowe 997 i 112.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1xlq0h

Podziel się opinią

Share
d1xlq0h
d1xlq0h
Więcej tematów