Trwa ładowanie...
d23q2fn

Zaginął 33-letni Tomasz Mróz. Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach

Policjanci z Sieniawy szukają zaginionego Tomasza Mroza. 5 maja mężczyzna uczestniczył w kolizji drogowej w miejscowości Dobra (woj. podkarpackie). Kierując dostawczym volkswagenem zderzył się z innym samochodem, wjechał do rowu i zbiegł z miejsca zdarzenia. - Do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Czynności poszukiwawcze trwają - powiedziała Wirtualnej Polsce oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku sierż. szt. Ewelina Wrona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zaginął 33-letni Tomasz Mróz. Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach
(KPP Przeworsk)
d23q2fn

Tomasz Mróz zaginął 5 maja. 33-letni mieszkaniec powiatu lubaczowskiego 5 maja około godz. 11 uczestniczył w kolizji drogowej w miejscowości Dobra w powiecie przeworskim. Mężczyzna kierując dostawczym volkswagenem otarł się o bok samochodu ciężarowego i wjechał do rowu, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaniepokojeni członkowie rodziny zawiadomili policję o zaginięciu mężczyzny.

Rysopis zaginionego Tomasza Mroza:

Wiek 33 lata, wzrost około 175 cm, waga 82 kg, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie (szatyn), oczy niebieskie, uszy lekko odstające, nos prosty, uzębienie pełne. Ubrany był w szarą bluzę dresową z kapturem i białymi napisami na piersi, granatowy podkoszulek, niebieskie jeansy, szare materiałowe buty.

d23q2fn

Funkcjonariusze z Sieniawy, zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych, starają się ustalić miejsce pobytu zaginionego. Sprawdzali kontakty mężczyzny, szpitale i inne placówki medyczne, w których mógłby przebywać. Wraz z policjantami z Lubaczowa, strażakami z Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, funkcjonariuszami Straży Leśnej przeszukano kilkaset hektarów kompleksów leśnych. W poszukiwania zaangażowali się też członkowie Stowarzyszenia STORAT, którzy wykorzystują specjalnie przeszkolone psy. W działaniach uczestniczył też śmigłowiec z kamerą termowizyjną z Sekcji Lotnictwa KWP w Łodzi.

Policjanci sprawdzali każdą informację, która może pomóc w odnalezieniu 33-latka, wszystkie sygnały zostały zweryfikowane. Niestety wciąż nie udało się ustalić miejsca pobytu zaginionego.

Wszystkie osoby mające wiedzę o zaginionym proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Sieniawie ul. M. Reja 1, tel. (16) 622 70 07 albo dyżurnym komendy tel. (16) 641 23 10 lub 997.

d23q2fn

Podziel się opinią

Share

d23q2fn

d23q2fn
Więcej tematów