Trwa ładowanie...
d4h4sok

Zaginął 3,5-letni chłopiec - trwają poszukiwania

Policjanci, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukują 3,5-letniego chłopca, który w czwartek po południu zaginął w miejscowości Karolinów w gminie Sulejów k. Piotrkowa Trybunalskiego. W poszukiwaniach bierze udział m.in. policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną.

d4h4sok
d4h4sok

Jak powiedziała rzeczniczka łódzkiej policji Joanna Kącka, dyżurny piotrkowskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 3,5-letniego Dawida ok. godz. 18.00.

Chłopiec bawił się na podwórku posesji; ok. godz. 16.30 jedna z sąsiadek widziała, jak dziecko wybiegło za bramę za jakimś psem. - To ostatnia osoba, która widziała chłopczyka - poinformowała rzeczniczka. Rodzina początkowo szukała dziecka na własną rękę, później zawiadomiła policję.

Dawid ubrany był w czerwoną kurtkę, zielone spodnie, czapkę w paski i niebieskie kalosze.

W akcji poszukiwawczej bierze udział kilkudziesięciu policjantów z psami tropiącymi, strażacy i okoliczni mieszkańcy; wykorzystywany jest też policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną.

Wieś, w której zaginął chłopiec, jest otoczona lasami. Policja bierze pod uwagę różne wersje zdarzenia, ale za najbardziej prawdopodobną przyjmuje, że chłopiec zgubił się w lesie.

- Apelujemy do wszystkich: jeżeli widzieli chłopca bądź widzieli jakieś podejrzane osoby w tym rejonie, bo w tej chwili niczego nie można wykluczyć, o kontakt z najbliższą jednostką policji - dodała Kącka.

d4h4sok
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h4sok
Więcej tematów