Trwa ładowanie...
d1oxphn

Zadowolony Andrzej Duda pisze z USA. "Tak trzymać i do przodu"

Prezydent nie wróci z USA z pustymi rękami. Już dopiął porozumienie z Donaldem Trumpem, a to nie koniec jego wizyty w Stanach. Andrzej Duda dał upust swojej radości. Postanowił też wyróżnić w mediach społecznościowych jedną osobę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Duda i Donald Trump podpisali wspólną deklarację
Andrzej Duda i Donald Trump podpisali wspólną deklarację (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d1oxphn

"Ogromne podziękowania dla całej polskiej Ekipy, która przygotowała grunt pod wszystkie zawarte wczoraj z USA umowy i porozumienia. Wspaniała robota! Brawo!" - napisał na Twitterze Andrzej Duda.

Prezydent wskazał osobę, której wyjątkowo należą się słowa uznania. "Szczególne wyrazy wdzięczności i uznania dla Min. Mariusza Błaszczaka. Tak trzymać i do przodu! Jeszcze raz dziękuję!" - dodał.

d1oxphn

Andrzej Duda jest w trakcie wizyty w USA. Razem z Donaldem Trumpem podpisał deklarację o zacieśnieniu współpracy obronnej. Polska ma zapewnić infrastrukturę dla wsparcia obecności dodatkowego tysiąca żołnierzy amerykańskich. Mamy również kupić 32 myśliwce F-35.

Niektórzy jedna podważają sukces prezydenta w USA. "Polska w relacjach z USA powinna być sojusznikiem, nie klientem" - napisał na Twitterze Grzegorz Schetyna. Lider PO uważa, że władze powinny "realnie wzmacniać bezpieczeństwo kraju, nie uprawiać propagandę"

Prezydent zakończy wizytę w USA 16 czerwca.

Zobacz także: Leszek Miller odpowiada Donaldowi Trumpowi. Stanowcze słowa

d1oxphn

Podziel się opinią

Share

d1oxphn

d1oxphn
Więcej tematów