Trwa ładowanie...
d2smpjz
d2smpjz

Zabójstwo Michałka: opinie biegłych psychiatrów

Sąd Okręgowy w Warszawie zapozna się we wtorek z opinią biegłych psychologów i psychiatrów, których ekspertyzy będą włączone do materiału dowodowego w sprawie zabójstwa 4-letniego Michałka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2smpjz

Oskarżonymi o zabójstwo dziecka, które zostało utopione w Wiśle rok temu, jest matka chłopca Barbara S., jej konkubent - Robert K. i jego znajomy - Daniel S.

Opinia biegłych dotyczy oskarżonej Barbary S. i Roberta K. Psychologowie i psychiatrzy wypowiedzą się na temat ich poczytalności w chwili popełnienia czynu (w przypadku matki dziecka - w chwili, gdy dowiedziała się o śmierci syna) oraz ich aktualnego stanu zdrowia psychicznego.

Jak zawsze w takich przypadkach, rozprawa jest niejawna. Żadne osoby, których sprawa nie dotyczy, w tym prasa, nie mogą być obecne na sali.

d2smpjz

Na poprzedniej rozprawie, świadek Zofia P., która wynajmowała pokój Barbarze S. oraz jej mężowi (który dziś jest oskarżycielem posiłkowym) powiedziała, że Barbara S. chciała zostawić dziecko po porodzie w szpitalu albo wyrąbać w rzece przerębel i tam je wrzucić.

Świadek zeznała też, że o śmierci dziecka Barbara S. poinformowała Zofię P. przez telefon. W jej głosie nie było żadnych emocji, nie płakała, powiedziała tylko, że widziała zdjęcia i że Michałek nie żyje - zeznała Zofia P. (reb)

d2smpjz

Podziel się opinią

Share

d2smpjz

d2smpjz
Więcej tematów