Trwa ładowanie...
d27dbku
TVP

Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Podejrzany przed ucieczka odwiedził krewną

Bartosz Nowicki, który podejrzany o zabójstwo dziennikarza z Mławy, zaraz po zdarzeniu miał odwiedzić swoją krewną i powiedzieć jej, że zrobił coś strasznego - informuje serwis [ tvp.info ]( http://www.tvp.info/20528480/przed-ucieczka-domniemany-zabojca-dziennikarza-z-mlawy-odwiedzil-krewna-mowil-ze-zrobil-cos-strasznego ). Domniemany zabójca mógł uciec do Niemiec, gdzie przebywał przed kilku laty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zabójstwo dziennikarza z Mławy. Podejrzany przed ucieczka odwiedził krewną
(PAP)
d27dbku

Jak podało TVP Info, Bartosz Nowicki tuż po zdarzeniu pojechał do swojej krewnej. Miał jej powiedzieć, że właśnie uderzył człowieka i prawdopodobnie zrobił mu krzywdę. Był bardzo poruszony i zdenerwowany.

Policjanci podejrzewają, że Nowicki zaraz potem wyjechał za granicę. Sprawdzany jest wątek ucieczki Niemiec, gdzie mężczyzna przebywał przed kilku laty. Od poniedziałku Nowicki jest poszukiwany listem gończym.

Zabójstwa dziennikarza z Mławy. Przyczyną nieporozumienie towarzyskie

d27dbku

Według informacji policji, najbardziej prawdopodobną przyczyna tragedii było nieporozumienie towarzyskie. Bartosz Nowicki i ofiara znali się, mieszkali blisko siebie.

Mężczyźni bawili się ze swoimi znajomymi w oddzielnych grupach w lokalnej kręgielni w Mławie. Ok. godz. 2 w obaj mężczyźni poszli razem do toalety. Sprawiali wrażenie dobrych kolegów. Po chwili jednak z łazienki wyszedł tylko sam Bartosz Nowicki. Mężczyzna spokojnie opuścił kręgielnie. Niedługo potem w łazience znaleziono konającego Łukasza M. Dziennikarz miał uszkodzoną czaszkę, po godzinie zmarł.

Mławska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa. Na obecnym etapie postępowania nie jest wykluczana żadna wersja motywu zabójstwa.

Zobacz także - List gończy za podejrzanym o zabójstwo

d27dbku

Podziel się opinią

Share

d27dbku

d27dbku
Więcej tematów