Trwa ładowanie...

Zabójstwo bezdomnego Polaka w Irlandii. Policja publikuje nagranie

Irlandzka policja szuka zabójcy 36-letniego Polaka, którego ciało znaleziono na początku kwietnia w miejscowości Maghera. Najnowszy trop wskazuje, że - pochodzącego z Krosna - Piotra Krówkę przed śmiercią mógł ktoś śledzić. Irlandzkie służby pokazują nagranie i proszą o pomoc.

Share
Zabójstwo bezdomnego Polaka w Irlandii. Policja publikuje nagranie
Źródło: psni.police.uk
daqo84b

Polak od kilkunastu lat żył na ulicach miast Irlandii Północnej. Jego ciało znaleziono 3 kwietnia w opuszczonym budynku przy Glen Road w Magherze. W opuszczonej siedzibie miejscowej parafii 36-latek znalazł prawdopodobnie schronienie podczas wiosennych nocy.

Ponieważ na ciele bezdomnego znaleziono liczna obrażenia, śledczy uznali, że padł ofiarą morderstwa. Przed śmiercią został dotkliwie pobity. Do tej pory przesłuchano cztery osoby, ale okazało się, że żadna z nich nie ma związku ze śmiercią 36-latka.

daqo84b

Policjanci sprawdzili filmy z monitoringu na ulicach Maghery. Okazało się, że 31 marca wieczorem jedna z kamer nagrała Piotra Krówkę oraz idącego za nim nieznanego mężczyznę. Obaj szli właśnie w kierunku Glen Road.

- Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny z kapturze. Wiemy, że Piotr był znany w lokalnej społeczności - być może ktoś zauważył z kim się spotykał w ostatnim czasie - mówi Jason Murphy z policji w Irlandii Północnej.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

daqo84b

Podziel się opinią

Share
daqo84b
daqo84b
Więcej tematów