Trwa ładowanie...
d4a19wm

Zablokowana A2 po karambolu. Korki do wieczora

Nawet do godz. 19 mogą potrwać utrudnienia na łódzkim odcinku autostrady A2. W wypadku ranna została jedna osoba. Utrudnienia także na A1 pod Piotrkowem Trybunalskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przed miejscem wypadku tworzy się zator
Przed miejscem wypadku tworzy się zator (Shutterstock.com, Fot: Ditty_about_summer)
d4a19wm

Wypadek wydarzył się między węzłami Łowicz a Łódź Północ. - Najpierw zderzył się bus z autem osobowym na pasie do Poznania. Poszkodowana została kobieta w ciąży - mówi Wirtualnej Polsce st. kpt. Jędrzej Pawlak z łódzkiej straży pożarnej.

Później w pobliżu miejsca wypadku, ale na jezdni w stronę Warszawy, zderzyły się trzy samochody. Kierowcy prawdopodobnie zdekoncentrowali się, patrząc na rozbite auta po drugiej stronie barier.

Kierowcy jadący w obu kierunkach muszą zwolnić w tym miejscu. Tworzą się tam korki.

   Googel Maps/screen
(Googel Maps/screen)

Objazd możliwy jest drogą krajową nr 14 przez Łowicz.

Ok. godz. 16 dyżurny Punktu Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Łodzi informował, że utrudnienia mogą potrwać ok. trzech godzin.

d4a19wm

Utrudnienia na też A1

Częściowo przejezdna jest już natomiast autostrada A1 na wysokości Piotrkowa Trybunalskiego. Tam ruch był zablokowany po wypadku ciężarówki, przewożącej cielaki.

- Auto wpadło do rowu ok. godz. 12. Zwierzęta uciekły na jezdnię i trzeba było zamknąć część trasy - mówi nam asp.sztab. Radosław Gwis z łódzkiej policji.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4a19wm

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

d4a19wm

Podziel się opinią

Share
d4a19wm
d4a19wm
Więcej tematów