Trwa ładowanie...
d1vwwgm

Ząbkowice Śląskie. Wstrząsająca zbrodnia na Dolnym Śląsku. Nowe doniesienia

Ząbkowice Śląskie. 18-latek przyznał się do zamordowania swoich rodziców i 7-letniego brata. Będzie poddany badaniom krwi. Mają wykazać, czy nie był pod wpływem narkotyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ząbkowice Śląskie. 18-latek sam zadzwonił po zbrodni na policję
Ząbkowice Śląskie. 18-latek sam zadzwonił po zbrodni na policję (doba.pl)
d1vwwgm

Ząbkowice Śląskie. Wstrząsająca zbrodnia na Dolnym Śląsku. Jak informuje RMF FM, do dramatu rodzinnego doszło w nocy w domu jednorodzinnym. 18-letni Marcel C. z dachu zadzwonił na policję i zgłosił, że ktoś włamał się do jego domu i zabił trzy osoby.

Gdy na miejsce przyjechały służby, znaleziono ciała kobiety i mężczyzny w wieku 48 lat oraz 7-letniego dziecka. Okazało się, że prawda jest zupełnie inna niż początkowo przekazywał 18-latek. W trakcie przesłuchania przyznał się, że zamordował rodziców i swojego 7-letniego brata siekierą. Powiedział również, gdzie zakopał narzędzie zbrodni i ubrania. Został zatrzymany. Prawdopodobnie w poniedziałek usłyszy zarzuty.

Jak donosi portal zabkowice.express-miejski.pl, 18-latek na co dzień uczył się w ząbkowickim ogólniaku w klasie o profilu matematyczno-informatycznym. W maju miał przystąpić do egzaminu maturalnego. Miał opinię spokojnego i cichego chłopaka.

d1vwwgm

Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tej tragedii. Cały czas pracują na miejscu.

zabkowice.express-miejski.pl
Agencja Gazeta

Jak przekazuje Polsat News, policja prowadzi pod nadzorem prokuratury śledztwo w tej sprawie. Dom jednorodzinny z wolnostojącym garażem na obrzeżach Ząbkowic Śląskich jest pilnowany przez policję.

Zdjęcie dzięki uprzejmości portalu doba.pl.

d1vwwgm

Tragedia w Szczyrku. Burmistrz komentuje ze łzami w oczach

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1vwwgm

Podziel się opinią

Share

d1vwwgm

d1vwwgm
Więcej tematów