Trwa ładowanie...

Żabka wycofuje dwa produkty ze sklepu. Prawdopodobnie nie zostały poddane badaniu poubojowemu

Sieć sklepów Żabka wycofuje ze swojego asortymentu dwa produkty, w których może znajdować się nieprzebadana wołowina - Cheeseburgery wołowe Szam Amm oraz Kiełbaski z wołowiną XL. Oba wyroby wyprodukowane są przez firmę Konspol HOLDING Sp. z o.o. Żabka apeluje, aby jak najszybciej zwrócić zakupione artykuły spożywcze.

Share
Żabka wycofuje dwa produkty ze sklepu. Prawdopodobnie nie zostały poddane badaniu poubojowemuŹródło: East News
d1awhgu

Sieć sklepów spożywczych Żabka opublikowała komunikat na swojej stronie internetowej na temat wycofania dwóch produktów zawierających nieprzebadaną wołowinę. Osoby, które zakupiły wadliwe artykuły spożywcze, powinny jak najszybciej je zwrócić.

- W związku z decyzją Powiatowego Lekarza Weterynarii informujemy, że wycofujemy ze sprzedaży produkty z obecnością wołowiny: Cheeseburger wołowy Szam Amm z numerem partii 515/C/1 i terminem przydatności do spożycia 18/02/2019, z numerem partii 553/C/1 i terminem przydatności do spożycia 19/02/2019, z numerem partii 581/C/1 i terminem przydatności do spożycia 20/02/2019 oraz Kiełbaski z wołowiną XL z numerem partii 676/1 i terminem przydatności do spożycia 17/11/2019, z numerem partii 780/1 i terminem przydatności do spożycia 20/11/2019, producenta Konspol HOLDING Sp. z o.o.. Produkty są wycofane ze względu na prawdopodobieństwo obecności mięsa niepoddanego badaniu poubojowemu – czytamy w komunikacie na stronie internetowej Żabki.

Afera z mięsem wyszła na jaw po emisji jednego z odcinków „Superwizjera” dotyczącym rzeźni w Ostrowi Mazowieckiej, gdzie prowadzono nielegalny ubój. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zakład został zamknięty i usunięty z listy firm, których produkcja jest dopuszczona do sprzedaży.

d1awhgu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1awhgu
d1awhgu
Więcej tematów