Trwa ładowanie...

Żabka wprowadziła w swoich sklepach nowe rozwiązanie

Żabka wzbogaca system środków chroniących przed koronawirusem o kolejny, nowoczesny sprzęt. Sieć sklepów twierdzi, że promuje rozważne i odpowiedzialne zakupy oraz dba o komfort swoich pracowników.

Share
Żabka wprowadziła w swoich sklepach nowe rozwiązanie
Źródło: żabka
d2lwdjx

Żabka stawia na zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podczas robienia zakupów swoim klientom. W każdym sklepie należącym do Żabka Polska umieszczone zostały spersonalizowane stacje dezynfekujące. Dzięki temu bezdotykowemu i nowoczesnemu urządzeniu można w każdym momencie robienia zakupów zdezynfekować swoje dłonie, albo poszczególne produkty.

Nowe stacje do dezynfekcji wyposażone są w jednorazowe rękawiczki lub chusteczki. Urządzenie to posiada także kosz na śmieci, do którego można wrzucić zużyte produkty.

- Dzięki stacji dezynfekującej przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią w czasie zakupów w Żabce nie przysparza klientom dodatkowych trudności, a zakupy stają się w pełni bezpieczne [...] Od kiedy w naszej Żabce stoi stacja dezynfekująca klienci jeszcze chętniej odkażają dłonie, a wielu, widząc stację po raz pierwszy. Ponieważ urządzenie stoi zaraz przy wejściu do sklepu, żaden klient nie może go przeoczyć - wyznała jedna z franczyzobiorczyń Żabki, w rozmowie z Biznes Info.

Sklepy oszukują na warzywach. Minister komentuje

Żabka dba o komfort swoich pracowników

Chcąc zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa swoim pracowników w czasie pandemii, Żabka umieściła nowoczesne miniaturowe urządzenia do dezynfekcji także w centralach logistycznych. W centrali Żabki w Poznaniu postawiono stację w wersji maxi, w której można znaleźć rękawiczki lateksowe aż w trzech rozmiarach, kosz na śmieci, a także miejsce na maseczki ochronne.

d2lwdjx

Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl. - Urządzenia zostały zaprojektowane na specjalne zamówienie Żabki i są opatrzone logiem sieci.

Żabka jest największą w Polsce siecią sklepów działającą na podstawie franczyzy. Obecnie sieć posiada 6 349 placówek zlokalizowanych w różnych częściach krajów. Na oficjalnej stronie Żabki możemy przeczytać, że łączna liczba franczyzobiorców to 4800.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2lwdjx

Podziel się opinią

Share
d2lwdjx
d2lwdjx
Więcej tematów