Trwa ładowanie...

Zabił swoją matkę i jej znajomą. Zemdlał na sali rozpraw

Oskarżony o zabójstwo swojej matki, jej znajomej oraz o usiłowanie zabójstwa brata i bratanka Arkadiusz N. stanął przed sądem. Rozprawa nie trwała jednak długo, ponieważ oskarżony zemdlał na sali rozpraw. Wcześniej przyznał się do niektórych spośród postawionych mu zarzutów.

Share
Zabił swoją matkę i jej znajomą. Zemdlał na sali rozpraw
Źródło: PAP
d1z9gfc

Arkadiusz N. podczas rozprawy przyznał się do zamordowania swojej matki oraz jej znajomej. Mężczyzna zaprzeczył jednak, gdy oskarżono go o usiłowanie zabójstwa swojego bratanka. – Co do brata, to byłem w takim stanie psychicznym i emocjonalnym, że trudno mi opisać swoje uczucia w tamtym momencie i odnieść się do tej sytuacji – dodał.

Mężczyzna zapewnił, że chce odpowiadać na pytania, ale gdy odczytywano jego wyjaśnienia, zemdlał. Gdy się ocknął, został zbadany przez lekarza. Ten stwierdził, że mężczyzna może brać udział w rozprawie. Ale Arkadiusz N. razem z obrońcą postanowili wnioskować o odroczenie rozprawy, ponieważ oskarżony "nie może się skupić" na procesie, podaje gloswielkopolski.pl

Brat z synem uciekli

Mężczyzna mieszkał ze swoją matką w Poznaniu. W lipcu 2016 r. do jego domu przyszedł brat ze swoim synem. W trakcie spotkania doszło do kłótni. - W pewnym momencie 55-latek rzucił się z młotkiem na pozostałych członków rodziny. W wyniku zadanych ciosów matka mężczyzny zmarła, a zraniony brat wraz z synem zdołali uciec - powiedziała Wirtualnej Polsce Magdalena Mazur-Prus, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Podwójne morderstwo w Poznaniu. Mężczyzna zabił swoją matkę i sąsiadkę

Sprawca został zatrzymany i przesłuchany przez prokuraturę. Swoje zachowanie tłumaczył nieporozumieniami rodzinnymi. - Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał, że dzień wcześniej zamordował także swoją sąsiadkę, a jej zwłoki ukrył w piwnicy - powiedziała Mazur-Prus.

Źródło: gloswielkopolski.pl

d1z9gfc

Podziel się opinią

Share
d1z9gfc
d1z9gfc
Więcej tematów