Trwa ładowanie...
ddk5jd0

"Zabawa w chowanego” online. Gdzie można obejrzeć film Sekielskich?

Premiera filmu "Zabawa w chowanego" braci Sekielskich odbyła się w sobotę 16 maja o godzinie 10:00. To kolejny dokument ukazujący problem pedofilii w Kościele katolickim w Polsce.
Share
Film "Zabawa w chowanego" można obejrzeć w całości online.
Film "Zabawa w chowanego" można obejrzeć w całości online.Źródło: Instagram.com
ddk5jd0

"Zabawa w chowanego". Kiedy premiera?

Premiera filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego" odbyła się na YouTube w sobotę 16 maja o godzinie 10:00.

"Zabawa w chowanego". Dokument o pedofilii w Kościele

"Zabawa w chowanego" to już drugi film - po "Tylko nie mów nikomu" - na temat pedofilii w Kościele, zrealizowany przez braci Sekielskich.

ddk5jd0

"Oddajemy Wam owoc naszej pracy. Ten film, podobnie jak "Tylko nie mów nikomu" został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność. Teraz pracujemy nad kolejnymi ważnymi filmami dokumentalnymi o aferach SKOK oraz roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków przestępstw duchownych" - napisali w dniu premiery filmu "Zabawa w chowanego" bracia Sekielscy na Facebooku.

"Zabawa w chowanego". Gdzie można obejrzeć film online?

Film dokumentalny "Zabawa w chowanego" można obejrzeć w całości ONLINE na kanale "Sekielski" na YouTube. Film można obejrzeć za darmo.

Z uwagi na pandemię koronawirusa kina są nieczynne. Bracia Sekielscy opublikowali swój film w Internecie. ZABAWA W CHOWANEGO (2020) - cały film braci Sekielskich dostępny jest ONLINE.

ddk5jd0

Zobacz też: Koronawirus. Polityk Lewicy o Łukaszu Szumowskim: "przyjaciel Polski". Ma jednak "ale"

ddk5jd0

Podziel się opinią

Share
ddk5jd0
ddk5jd0
Więcej tematów