Trwa ładowanie...

Za taką zimą raczej nie tęsknimy. W USA i Kanadzie szyby pękają w oknach

Zima nie odpuszcza Ameryce Północnej, o czym świadczą fotografie zmarzniętych Amerykanów i Kanadyjczyków. Łyżeczka "zatrzymana" nad miską zupy? Czemu nie! Pękające w oknach szyby? Proszę bardzo.

Share
Za taką zimą raczej nie tęsknimy. W USA i Kanadzie szyby pękają w oknach
Źródło: Instagram, Twitter
d1lceha

Piękne zimowe widoki to jedno, drugim jest radzenie sobie w mało przyjemnych warunkach - ze strefy "wojny" oglądamy dziś zdjęcia, które sprawiają niemal fizyczny ból. Kiedy w Polsce ostatni raz musieliśmy chodzić tunelami śnieżnymi? Mieszkańcy USA i Kanady łatwo nie mają, a to dopiero początek.

imgur
Źródło: imgur
Instagram.com
Źródło: Instagram.com
imgur
Źródło: imgur

Na udostępnianych w sieci fotkach oglądamy łyżkę zastygłą w powietrzu, mężczyznę z oszronioną brodą czy fanów sportu pokrytych od stóp do głów śniegiem. Są jeszcze pękające w oknach w szyby, odśnieżanie samochodu przez właściciela, który najpierw musi na nim stanąć, by móc potem odjechać albo mieszkańca poruszającego się na nartach po ulicy. Zobaczycie tutaj.

imgur
Źródło: imgur

A tymczasem Stany i Kanada kostnieją z zimna. Można cieszyć się, że to nie dzieje się w Polsce. Przynajmniej na razie, chociaż według prognoz wkrótce poczujemy coś podobnego na własnej skórze.

d1lceha

Podziel się opinią

Share
d1lceha
d1lceha
Więcej tematów