Trwa ładowanie...
dkexbov

Za taką zimą raczej nie tęsknimy. W USA i Kanadzie szyby pękają w oknach

Zima nie odpuszcza Ameryce Północnej, o czym świadczą fotografie zmarzniętych Amerykanów i Kanadyjczyków. Łyżeczka "zatrzymana" nad miską zupy? Czemu nie! Pękające w oknach szyby? Proszę bardzo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oszroniona broda, pękająca szyba w oknie - tak wygląda zima w Kanadzie i USA
Oszroniona broda, pękająca szyba w oknie - tak wygląda zima w Kanadzie i USA (Instagram, Twitter)
dkexbov

Piękne zimowe widoki to jedno, drugim jest radzenie sobie w mało przyjemnych warunkach - ze strefy "wojny" oglądamy dziś zdjęcia, które sprawiają niemal fizyczny ból. Kiedy w Polsce ostatni raz musieliśmy chodzić tunelami śnieżnymi? Mieszkańcy USA i Kanady łatwo nie mają, a to dopiero początek.

   imgur
(imgur)
   Instagram.com
(Instagram.com)
   imgur
(imgur)

Na udostępnianych w sieci fotkach oglądamy łyżkę zastygłą w powietrzu, mężczyznę z oszronioną brodą czy fanów sportu pokrytych od stóp do głów śniegiem. Są jeszcze pękające w oknach w szyby, odśnieżanie samochodu przez właściciela, który najpierw musi na nim stanąć, by móc potem odjechać albo mieszkańca poruszającego się na nartach po ulicy. Zobaczycie tutaj.

   imgur
(imgur)

A tymczasem Stany i Kanada kostnieją z zimna. Można cieszyć się, że to nie dzieje się w Polsce. Przynajmniej na razie, chociaż według prognoz wkrótce poczujemy coś podobnego na własnej skórze.

dkexbov

Podziel się opinią

Share
dkexbov
dkexbov
Więcej tematów