Trwa ładowanie...
d2kylai
tvp

Wywiad Kaczyńskiego w TVP to prawdziwy hit. Zobacz, jak cieszyła się prowadząca

Wtorkowym gościem głównego wydania Wiadomości TVP był prezes PiS Jarosław Kaczyński. Prowadząca program Danuta Holecka na jego widok nie mogła powstrzymać radości. Po chwili widzowie mogli się przekonać, jak bardzo wpłynęło to na dociekliwość dziennikarki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wywiad Kaczyńskiego w TVP to prawdziwy hit. Zobacz, jak cieszyła się prowadząca
(YouTube(Wiadomości i Polityka))
d2kylai

W trakcie wywiadu Kaczyński opowiedział o swoim stanowisku ws. kandydatury Donalda Tuska na szefa Rady Europejskiej, problemach Unii Europejskiej i reformie polskiego sądownictwa. O ile widzowie przyzwyczaili się przez ostatni rok do tego, że w mediach publicznych krytyka Prawa i Sprawiedliwości niemal w ogóle nie istnieje, to takiego pokazu lizusostwa chyba jeszcze nie mieli okazji oglądać…

Poza brakiem elementarnej dociekliwości, najlepszym dowodem na potwierdzenie tej tezy, może być cała seria uśmiechów, którymi Holecka i Kaczyński wymieniali się co i rusz. Sytuacja przypominała sceny z amerykańskiej komedii „Wywiad ze słońcem narodu”, gdzie – pisząc ogólnie - dziennikarze jadą przeprowadzić wywiad z przywódcą Korei Północnej. Zobaczcie sami!

d2kylai

Podziel się opinią

Share

d2kylai

d2kylai
Więcej tematów