Trwa ładowanie...
ycipk-22bgni
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wysypał gnój przed konferencją Ryszarda Kalisza w Gorzowie Wielkopolskim

Do incydentu doszło przed siedzibą SLD w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie Ryszard Kalisz miał konferencję prasową. Mężczyzna przedstawiający się jako Mariusz Wójcik, działacz Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej wysypał z taczki obornik, który polał alkoholem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kalisz
Ryszard Kalisz (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
ycipk-22bgni

Mężczyzna mówił, że jest to wyraz "sprzeciwu wobec postępowania liderów lewicy, którzy zamiast zajmować się problemami ludzi, piją drogie alkohole i z najbogatszymi zajadają się kawiorem".

- Brak w polskiej lewicy bliskości zwykłych ludzi. Postuluję więc o więcej wrażliwości społecznej, a mniej szemranych kontaktów z biznesmenami i elitami - mówił Wójcik. Swoje pięć postulatów zamieścił na kartce, którą przybił na drzwiach prowadzących do biur poselskich SLD.

Ryszard Kalisz wchodząc do budynku wyraził wątpliwość czy Wójcik jest związany z lewicą: - Czym się zajmujesz? Bo jakiś ładnie ubrany jesteś. Nie pasuje ten gnój do ciebie, podszywasz się pod kogoś, drogie buciki masz, jesteś nieautentyczny mój drogi. Cześć - wykrzykiwał Kalisz.

ycipk-22bgni

Krótko po wejściu Kalisza do budynku, Wójcik posprzątał obornik i udał się na konferencję polityka SLD, podczas której zadał mu kilka pytań. Podobnie jak wcześniej, skończyło się na dość głośnej wymianie zdań.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-22bgni

ycipk-22bgni
ycipk-22bgni
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów