Trwa ładowanie...
db88ei5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wysypał gnój przed konferencją Ryszarda Kalisza w Gorzowie Wielkopolskim

Do incydentu doszło przed siedzibą SLD w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie Ryszard Kalisz miał konferencję prasową. Mężczyzna przedstawiający się jako Mariusz Wójcik, działacz Związku Socjalistycznej Młodzieży Polskiej wysypał z taczki obornik, który polał alkoholem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kalisz
Ryszard Kalisz (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
db88ei5

Mężczyzna mówił, że jest to wyraz "sprzeciwu wobec postępowania liderów lewicy, którzy zamiast zajmować się problemami ludzi, piją drogie alkohole i z najbogatszymi zajadają się kawiorem".

- Brak w polskiej lewicy bliskości zwykłych ludzi. Postuluję więc o więcej wrażliwości społecznej, a mniej szemranych kontaktów z biznesmenami i elitami - mówił Wójcik. Swoje pięć postulatów zamieścił na kartce, którą przybił na drzwiach prowadzących do biur poselskich SLD.

Ryszard Kalisz wchodząc do budynku wyraził wątpliwość czy Wójcik jest związany z lewicą: - Czym się zajmujesz? Bo jakiś ładnie ubrany jesteś. Nie pasuje ten gnój do ciebie, podszywasz się pod kogoś, drogie buciki masz, jesteś nieautentyczny mój drogi. Cześć - wykrzykiwał Kalisz.

Krótko po wejściu Kalisza do budynku, Wójcik posprzątał obornik i udał się na konferencję polityka SLD, podczas której zadał mu kilka pytań. Podobnie jak wcześniej, skończyło się na dość głośnej wymianie zdań.

db88ei5

Podziel się opinią

Share

db88ei5

db88ei5
Więcej tematów