Trwa ładowanie...
d4hh3mx

Wystawa "7 nowych cudów Polski" zagości w Poznaniu

Od soboty, 23 sierpnia, w galerii Poznań City Center będzie można oglądać wystawę zdjęć "7 nowych cudów Polski" magazynu "National Geographic Traveler".
Share
Wystawa "7 nowych cudów Polski" zagości w Poznaniu
Źródło: Cezary Andrzejczuk
d4hh3mx

Co roku miesięcznik "National Geographic Traveler" ogłasza plebiscyt na 7 nowych cudów Polski.

"Celem wakacyjnego plebiscytu Travelera jest promocja ciekawych, ale wciąż niewystarczająco znanych zakątków ze wszystkich polskich województw" - tak opisują ideę plebiscytu jego organizatorzy. - "Przez cały rok redaktorzy magazynu jeżdżą po Polsce i szukają miejsc magicznych, niebanalnych, nowo powstałych i takich, w które tchnięto drugie życie. Spośród nominacji czytelnicy Travelera głosują na te, które zasługują na miano nowego cudu Polski".

Właśnie trwa czwarta edycja plebiscytu, w którym o zaszczytne miano jednego z 7 nowych cudów Polski walczy m.in. Brama Poznania, czyli otwarte w maju Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego. Głosowanie trwa do 26 września na stronie www.7cudow.national-geographic.pl. Na głosujących jak co roku czekają atrakcyjne nagrody: wypożyczenie fiata freemont, prenumeraty "National Geographic Traveler" i zestawy dla biegaczy iFitness.

d4hh3mx

Tymczasem od soboty, 23 sierpnia, w poznańskiej galerii handlowej Poznań City Center można będzie oglądać wystawę zdjęć pokazującą "7 nowych cudów Polski" wybranych w głosowaniu w 2013 r. Są wśród nich takie miejsca jak Rudawy Śląskie, jezioro Jeziorak, Zamek Piastów Śląskich w Brzegu czy Muzeum Piernika w Toruniu.

Wystawę zdjęć w Poznaniu będzie można oglądać do 29 sierpnia. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

d4hh3mx

Podziel się opinią

Share
d4hh3mx
d4hh3mx
Więcej tematów