ŚwiatWyrwał żonie pilota do TV - skończył z nożem w plecach

Wyrwał żonie pilota do TV - skończył z nożem w plecach

Cios nożem w plecy zadała mieszkanka Ukrainy swemu mężowi, który nie pozwolił jej obejrzeć ulubionego serialu telewizyjnego. Sąd skazał ją za to na pięć lat więzienia.

Do kłótni doszło, kiedy 57-letni małżonek wyrwał swej partnerce pilota do telewizora. W odpowiedzi 55-letnia kobieta, której przerwano oglądanie serialu, chwyciła za nóż i uderzyła męża w plecy.

Wydarzenia te rozegrały się w lutym w mieście Melitopol na wschodniej Ukrainie. W czwartek tamtejszy sąd rejonowy uznał, że w związku z tym, że kobieta wyraziła skruchę za popełniony czyn, 5-letni wyrok więzienia zostanie zawieszony na dwa lata.

Wiadomość o tej sprawie przekazała milicja w Melitopolu. Jak czytamy w jej komunikacie, przed fatalną kłótnią o telewizor para przeżyła razem 40 lat i wychowała wspólnie dwójkę dzieci.

Źródło artykułu:PAP
ukrainapilotmąż

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (59)