Trwa ładowanie...
d2gyusm

Wyprzedzanie na pasach i podwójnej ciągłej przy 130 km/h, a na tylnym siedzeniu dwoje dzieci!

Małopolscy policjanci ruszyli w pościg za samochodem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie jazdy kierowca złamał tyle przepisów, że zebrałby prawie 100 punktów karnych. Okazało się, że za kierownicą siedziała kobieta, która wiozła swoje dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyprzedzanie na pasach i podwójnej ciągłej przy 130 km/h, a na tylnym siedzeniu dwoje dzieci!
(malopolska.policja.gov.pl)
d2gyusm

Policjanci przeprowadzali kontrolę w ruchu drogowym w Babicach przy ul. Śląskiej. Nagle przed ich nosem przejechał samochód z prędkością 130 km/h (przy dopuszczalnych 50 km/h), wyprzedzając równocześnie inne pojazdy w miejscach niedozwolonych (m.in. na przejściu dla pieszych i na podwójnej ciągłej).

Funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania się, jednak samochód pojechał dalej. Śledczy poinformowali dyżurnego o sytuacji i ruszyli w pościg. W trakcie ucieczki kierowca popełnił kilkadziesiąt poważnych wykroczeń, za które w sumie grozi prawie 100 punktów karnych.

Goniony mercedes został zatrzymany dopiero w jednej z bocznych uliczek na terenie Chełmu Śląskiego. Policjanci musieli użyć gaśnicy, gdyż spod tylnej osi samochodu wydobywał się dym.

Okazało się, że auto prowadziła 31-letnia mieszkanka Chorzowa, a na miejscach pasażerów przewoziła swoje dzieci w wieku 3 i 14 lat. Funkcjonariusze zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a nagrany materiał filmowy zostanie skierowany do sądu wraz z wnioskiem o ukaranie kierowcy.

d2gyusm

Podziel się opinią

Share
d2gyusm
d2gyusm
Więcej tematów