Trwa ładowanie...
d4bs2hv

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech

Wypadek polskiego autokaru na autostradzie A9 w Niemczech. Według informacji RMF FM, potwierdzonych przez MSZ, żaden z pasażerów, podróżujących autokarem opolskiej firmy Sindbad, nie ucierpiał. Jednak zostały ranne cztery osoby, podróżujące autami, które również brały udział w kolizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech
(Fotolia)
d4bs2hv

W kolizji uczestniczyły cztery auta. O 5.30 w okolicy miejscowości Muenchberg na autostradzie A9. przy zwężeniu drogi polski samochód osobowy zajechał drogę kilku innym. Kierowca autokaru usiłował uniknąć wypadku, ale mimo to, uderzył kołem w bariery.

W autokarze było 47 pasażerów. Czekają teraz na zapasowy transport.

W lipcu także polski autokar miał wypadek w Niemczech. 19 lipca ok. godz. 2 w nocy z piątku na sobotę na autostradzie A4 w okolicy Drezna na terenie kraju związkowego Saksonia doszło do zderzenia, w którym uczestniczyły autokary z Polski i Ukrainy oraz polski minibus. Jadący w kierunku Erfurtu polski autobus uderzył w tył ukraińskiego autokaru, przebijając barierkę zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku polskim minibusem, a następnie stoczył się z 10-metrowego nasypu do rowu. Wówczas zginęło 11 osób.

Źródło: RMF FM/PAP

d4bs2hv

Podziel się opinią

Share
d4bs2hv
d4bs2hv
Więcej tematów