Trwa ładowanie...
ycipk-215540
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech

Wypadek polskiego autokaru na autostradzie A9 w Niemczech. Według informacji RMF FM, potwierdzonych przez MSZ, żaden z pasażerów, podróżujących autokarem opolskiej firmy Sindbad, nie ucierpiał. Jednak zostały ranne cztery osoby, podróżujące autami, które również brały udział w kolizji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek polskiego autokaru w Niemczech
(Fotolia)
ycipk-215540

W kolizji uczestniczyły cztery auta. O 5.30 w okolicy miejscowości Muenchberg na autostradzie A9. przy zwężeniu drogi polski samochód osobowy zajechał drogę kilku innym. Kierowca autokaru usiłował uniknąć wypadku, ale mimo to, uderzył kołem w bariery.

W autokarze było 47 pasażerów. Czekają teraz na zapasowy transport.

W lipcu także polski autokar miał wypadek w Niemczech. 19 lipca ok. godz. 2 w nocy z piątku na sobotę na autostradzie A4 w okolicy Drezna na terenie kraju związkowego Saksonia doszło do zderzenia, w którym uczestniczyły autokary z Polski i Ukrainy oraz polski minibus. Jadący w kierunku Erfurtu polski autobus uderzył w tył ukraińskiego autokaru, przebijając barierkę zjechał na lewy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku polskim minibusem, a następnie stoczył się z 10-metrowego nasypu do rowu. Wówczas zginęło 11 osób.

ycipk-215540

Źródło: RMF FM/PAP

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-215540

ycipk-215540
ycipk-215540